Į kėdainiečio butą užėję kaimynai nustėro: paaiškėjo iš kur tas dvokas

Vieno namo Kėdainiuose gyventojai kenčia nuo pasibaisėtinų kaimyno polinkių. Kėdainiečius kasdien ir laiptinėje, ir lauke lydi fekalijų dvokas. Socialiniame būste gyvenantis vyras šlapinasi tiesiog ant buto durų, o išmatas beveik kas vakarą pila pro balkoną. Tai ką išvydo į jo butą įsiveržę kaimynai – ne vienam gali sukelti šleikštulį…

Vaizdo reportaže matomos ant medžio prie daugiabučio Kėdainiuose Šėtos gatvėje vis dar kabančios dovanėlės – greičiausiai kaimyno prieš kelias dienas išpiltų išmatų likučiai.

Kaimynai pasakoja, kad socialiniame būste antrame aukšte gyvenantis vyras jas pilsto vidurnaktį. Žmonės sako, dabar, kai karšta, gyventi visai nebeįmanoma, nes naktimis dėl dvoko negali langų praverti.

O štai pirmo aukšto kaimynei dar prasčiau – ji ne tik kenčia baisių kvapų, bet ir nespėja valyti langų, kartą išmatų vos nekliuvo ant galvos.

„Grįžau iš darbo, atsidarysiu langą, tai kaip pylė tai vos spėjau atšokti, kaip jis pylė ant balkono langų“, – pasakoja moteris.

Laiptinės langai dieną atlapi. Gyventojai bent taip gelbstisi ne vien nuo kaitros, bet ir nuo fekalijų tvaiko. Kėdainiečių kantrybė trūko, tad jie, patykoję jo grįžtančio vakare, įsiveržė vidun ir įamžino, kaip atrodo vyriškio butas. Tai ką išvydo jo tualete – gali supykinti ne vieną.

„Tualetas be dangčio, iki pat viršaus pilnas fekalijų, vandens nėra. Vonioj vanduo yra, ten stovi bliūdas, kibiras ir didžiulis kirvis… Su tuo kirviu daužo į sienas grindis ir su kaimynais konfliktuoja šitokiu būdu“, – sako moteris. Kaimynai rodo apdergtus jo durų kampus ir sako, kad taip teritoriją pasižymi tas pats kaimynas, jei nespėja atsirakinti durų. Gyventojai sako skundus rašantys jau daugiau kaip metus, tačiau atsakingos institucijos atrodo sureagavo tik dabar

„Tokio lygio, kad ten kažkokios pamazgos pilama, ar dar kažkas. Bet ten ne pamazgos, o fekalijos– tai tuo labiau tai čia viršūnių viršūnė, kadangi ir sanitarinės sąlygos, ir epidemija, ir parazitynai, tokių negali būti šiuo laiku“, – teigia UAB „Kėdainių butai“ direktorius Alvydas Kleiva.

Esą su socialinio būsto gyventoju kalbėta ne kartą , jis žadėjo tvarkytis, tačiau pažadų vis neištesi, tad liko vienintelis kelias – iškeldinti.

„Dėl iškeldinimo dokumentai suruošti teismui ir mes jį perduodam. Ir kiti gyventojai tegul žino, kad mes jei tai kartosis mes netoleruosim, ir tokių apraiškų negali būti, kadangi dėl vieno gyventojo negali kentėti visi“, – teigia jis.

Kiek užtruks teisminiai procesai neaišku. Tačiau užtikrinama, kad šio namo gyventojai daugiau šio kaimyno įkaitais nebus.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...