Kiek kainuoja buto remontas?

Rasti remontininką šiandien – ne problema. Uostamiesčio dienraščiuose mirga skelbimai, kuriuose gyventojai gali pasirinkti reikiamą meistrą, rašo dienraštis „Klaipėda“.

Tačiau jų paslaugos – nepigios. Pavyzdžiui, keraminių plytelių klojimo 1 kv./m kaina siekia nuo 25 litų. Tapetų klijavimo darbai kainuoja nuo 8 iki 12 litų už kvadratinį metrą.

Jei sienos yra neparuoštos, tai yra nenuplėšti seni tapetai ir nenuglaistytos, darbai kainuos maksimaliai, tai yra 12 litų už kv./m. Jei reikia tik užklijuoti tapetus ant jau paruoštų sienų, kaina bus 8 litai už kv./m.

Taip 15 kv./m kambario tapetų klijavimas, jei šeimininkai visus rūpesčius palieka meistrui, kainuos apie 400 litų.

Kaip rašo „Klaipėda“, laminato klojimo įkainiai – 12 litų už kv./m, taigi iškloti grindis 15 kv./m ploto kambaryje kainuos iki 200 litų.

Jei gyventojai senos statybos name sumano sujungti vonios ir tualeto patalpas, kur ketina įrengti vieną erdvę higienai, sienos griovimas ir statybinių šiukšlių išvežimas kainuos 350 litų.

Apšiltinti kambario sienas gipso kartono plokštėmis iš vidaus (į tai įskaičiuota statybinė vata, gipso kartonas ir meistro darbas) 1 kv./m kainuos 22 litus.

Pasak dienraščio, teigiama, kad su verslo liudijimais dirbančių individualių asmenų įkainiai už remonto darbus yra per pusę mažesni nei įmonių.

Šiais metais išaugo specialistų, siūlančių būsto remonto paslaugas Klaipėdos apskrityje, skaičius. Toms veikloms verslo liudijimus šiemet jau įsigijo 1,5 tūkst. apskrities gyventojų, kai pernai per visus metus – 1 389.

Individualią šios rūšies veiklą su pažyma vykdančių gyventojų skaičius nekinta – šiemet ją vykdo 458 apskrities gyventojai.

www.delfi.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...