Kinijos prezidentas grasina visiems, kas priešinsis šaliai: „Visų, kas išdrįs, galvos kruvinai tėkšis į Didžiąją kinų sieną“

Kinijos komunistinė partija šiandien iškilmingai švenčia savo šimtmetį. Pompastiškos šventės metu režimo vadas prabilo apie Kinijos galią ir pagrasino sutraiškyti visus, kas bandys skriausti Kiniją.

Pekino Tiananmenio aikštėje, kurioje prieš tris dešimtmečius Kinijos komunistinis režimas negailestingai dorojosi su tūkstančiais demokratijos trokštančių piliečių – šiandien 70 tūkst. režimo Komunistinės partijos narių pasitinka savo vadą prezidentą Xi Jinpingą, kuris per aštuonerius valdymo metus ir toliau sėkmingai gesino bet kokias demokratijos apraiškas, pasirūpino galimybe šalį valdyti iki gyvos galvos ir slaptuose kalėjimuose iki šiol laiko daugiau nei milijoną musulmonų Uigūrų.

„Kinijos žmonės niekada neskriaudė, neengė ir nepavergė kitų tautų. Niekada to nedarėme, nedarome ir nesielgsime taip ateityje“, – sako Kinijos prezidentas Xi Jinping.

Ir tuo pat metu režimo vadas pagrasina Taivanui: „Turime ryžtingai sutraiškyti bet kokius Taivano nepriklausomybės užmojus.“

Režimo vadas giria kylančią Kinijos ekonominę ir karinę galią, apie kurios keliamas grėsmes pastaraisiais metais garsiai kalba Vakarų demokratijos. Ir grasina visiems, kas išdrįs Kinijai pasipriešinti.

„Visų, kas išdrįs, galvos kruvinai tėkšis į Didžiąją kinų sieną“, – rėžia jis.

Komunistai mažesnę šventę surengė ir Honkonge, kurį pernai drebino dideli prodemokratiniai protestai. Režimas ne tik juos užgesino, bet ir įvedė griežtas kalėjimo bausmes už pasipriešinimą valdžiai.

„Rūpinamės nacionaliniu saugumu, o žmonės laikydamiesi įstatymų gali mėgautis žodžio, spaudos ir protestų laisve“, – teigia Honkongo vyr. administratorius John Lee.

Žodžio laisvė Kinijoje, deja, tik iliuzija. Honkonge dar prieš Komunistų šventę užtverti parkai ir aikštės, kad nesirinktų protestuotojai.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...