Kokio ilgio turite pėdos pirštus? Tai jūsų asmenybę nurengs iki pikantiškiausių detalių

Ne kartą yra kalbėta, jog tam tikros mūsų kūno vietos gali atskleisti slaptas charakterio savybes. Daugelis žino prietarą, jog jeigu moters antrasis kojos pirštas yra ilgesnis, tuomet ji valdys savo partnerį. Tačiau kokių dar charakterio savybių gali atskleisti mūsų pirštų ilgis?

Pažvelkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite savo pėdos bei pirštų tipą:

A tipo pėdos pirštai

Tokia pėda yra vadinama „romėniškąja“. Didysis kojos pirštas ir šalia esantys du pirštai yra ganėtinai panašaus ilgio, o du paskutinieji – šiek tiek trumpesni. Toks pirštų ilgis atskleidžia, kad esate linksma, charizmatiška ir linksmybes mėgstanti asmenybė. Jums nepatinka sėdėti vietoje, o nuotykiai ir meilės paieškos yra pagrindinis jūsų variklis.

B tipo pėdos pirštai

Tokia pėda yra vadinama „kvadratu“. Tokios pėdos visi pirštai yra daugmaž panašaus ilgio. Jeigu jūs turite būtent tokius pirštus, tai išduoda, jog esate šiek tiek uždara ir rami asmenybė. Esate itin jautrūs, ypač, kai kalba pasisuka apie jūsų asmeninio gyvenimo sprendimus. Taip pat tokius žmones neretai valdo emocijos, todėl jie dažniausiai pasikliauja širdimi.

C tipo pėdos pirštai

Tokia pėda yra vadinama „graikiškąja“. Graikiškos pėdos antrasis pirštas yra ilgesnis už pirmąjį. Jeigu ir jūs turite tokius pirštus, tuomet tai atskleidžia, kad esate optimistiška asmenybė, kuri yra vedama entuziazmo. Jūs dažnai su malonumu padedate kitiems. Tokios asmenybės pasižymi stipriomis lyderio savybėmis ir yra gimusios vadovauti.

D tipo pėdos pirštai

Tokia pėda yra vadinama „tiese“. Didysis pirštas yra ilgiausias, o visi likusieji pirštai mažėja eilės tvarka. Toks pirštų ilgis išduoda, kad esate puikus paslapčių saugotojas. Taip pat pasižymite itin tvirtomis asmeninėmis vertybėmis, esate impulsyvi ir itin romantiška asmenybė.

 

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...