Kol tėvai linksminosi, mergaitė merdėjo: atrodė tarsi mirusi

Populiariausias Anglijos lietuvių naujienų portalas Anglija.today jau viešino kraupią istoriją, kai 26-erių motina ir jos penkeriais metais vyresnis sugyventinis paliko merdėti savo 22 mėnesių mažylį, kol patys ramiai namuose linksminosi.

Teismas šiandien paviešino ir daugiau įvykio detalių, kurios tiesiog šokiruoja. Kol dar nei dvejų nesulaukusi mergaitė buvo pristatyta į ligoninę ir medikai dėjo visas pastangas ją atgaivinti, pora juokėsi, išsidirbinėjo ir akivaizdžiai demonstravo, kad jiems tai visiškai nerūpi.

Jiedu stipriais narkotiniais vaistais nunuodijo dukrelę, taip bandydami nuslėpti ir žiaurius kūdikio sumušimus.

Teisme jiedu kaltinami žmogžudyste, stipriu kūno sužalojimu, kuris kūdikį privedė iki mirties.

Abu jie it susitarę teigę, kad net neįsivaizduoja, kodėl kūdikis patyrė tokius sunkius sužalojimus ar, tuo labiau, kas mergaitei girdė itin stiprius nuskausminamuosius – kodeiną, kurio poveikis ją ir nužudė.

Primename, kad mergaitei buvo skilusi kaukolė, sulaužyti šonkauliai, sutrenktos ir išsiplėtusios kepenys, kiti sužalojimai. Ekspertizė parodė, kad tokie sužalojimai patirti du kartus, nes jau buvo matyti kiti pradję gyti lūžio taškai.

Mergaitė į ligoninę Plymouth mieste buvo pristatyta dar 2017-ųjų rudenį, ten tuo metu dirbusi seselė Sophie Brock buvo šokiruota. Teismui moteris tvirtino, kad kai mažylė buvo pristatyta į ligoninę, ji jau atrodė tarsi mirusi.

„Ji buvo labai išblyškusi, leisgyvė, ant kūno ryškiai matėsi mėlynės. Sumušimai, pagal mėlynių spalvą, matėsi, kad yra keletos dienų senumo, o aplink juosmenį matyti tarsi likusios stipraus suspaudimo žymės“, – teisme kalbėjo ji.

Skelbiama, kad anesteziologas negalėjo atverti mažylės žandikaulio, jis buvo tarsi surakintas, surakintos buvo ir mergaitės galūnės.

Kai medikai ėmė klausinėti tėvų, kas nutiko, prašė papasakoti apie pačią mergaitę, jos sveikatos būklę, jiedu visiškai ignoravo prašymus. Esą tuo metu juokavo, žaidė telefonais, ėjo rūkyti.

Sunkios būklės namuose mergaitė pragulėjo daugiau negu parą, o greitąją iškvietusi pora teigė, kad patys nežino, kodėl ji tokia mieguista ir nebereaguojanti į aplinką. Medikų ir teismo tokie jų žodžiai neįtikino.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...