Košmaras Covid-19 reanimacijos skyriuje – galimai sutrikus deguonies tiekimui mirė dalis pacientų

Dalis intensyviosios terapijos skyriaus pacientų vienoje Egipto ligoninėje mirė po to, kai esą palatose esančių aparatų nepavyko aprūpinti deguonimi.

„El Husseineya“ centrinės ligoninės intensyvios terapijos skyriuje sausio 3-ąją deguonies lygis nukrito žemiau 2 proc., praneša „Middle East Monitor“. Vienas iš paciento artimųjų užfiksavo širdį veriančią filmuotą medžiagą apie tai, kas įvyko vėliau.

Vaizdo įraše girdima, kaip filmuojantysis sako: „Visi mirę. Visi šiame skyriuje mirė. Liko tik slaugytojos, daugiau nieko. Visi pacientai mirė.“

Vaizdo įraše matyti, kad daugybė žmonių, skyriaus lovose nejuda, kol juos gaivinti bando panikos ištiktos slaugės. Tarp tame skyriuje mirusių pacientų buvo ir filmavusio vyro teta. Pranešama, kad mirė mažiausiai 4 žmonės.

Socialiniuose tinkluose pranešama, kad vyras buvo areštuotas už tai, kad filmavo ir medžiagą paviešino.

Kartu su vaizdo įrašu internete išplito ir skyriaus slaugės nuotrauka, kuri, dėvėdama darbo aprangą ir apsauginį kostiumą susigūžusi sėdi kampe, ant palatos grindų.

„Middle East Monitor“ praneša, kad panašus incidentas įvyko ir dar vienoje Egipto ligoninėje sausio 2-ąją.

Paplitusiame įraše matyti, kaip Zeftos miestelio medicinos įstaigoje moteris vaikšto po internsyviosios terapijos skyrių ir šaukia: „Ar čia yra reanimacija, kurioje dabar neveikia deguonies aparatai? Dieve, aš viską paviešinsiu. Jie nužudė mano motiną. Niekšų valdžia.“

Teigiama, kad šio incidento metu mirė du žmonės.

Egipto valdžia teigia pradėjusi incidentų tyrimą, tačiau neigia, kad abiejose ligoninėse mirtys įvyko dėl deguonies tiekimo sutrikimų. Valdžios atstovai tikina, kad mirtys įvyko dėl kitų priežasčių.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...