Kraupi tragedija sukrėtė šeimą: 2-metis nusišovė žaisdamas su ginklu

Dviejų metų berniukas Amerikoje netyčia nusišovė, kai tėčio automobilyje rado užtaisytą ginklą ir nusprendė su juo pažaisti.

Warren‘ą Bennett‘ą Oser‘ą iš Šiaurės Karolinos (JAV) su šautine žaizda galvoje policija rado spalio 15 d., apie 18 val. Incidentas įvyko, kai mažametis įlipo į tėvo automobilį ir jame aptiko užtaisytą 40 kalibro pistoletą.

Pasak prokurorų, ginklas buvo paliktas ant priekinės sėdynės, todėl dvimetis laisvai galėjo jį paimti ir pradėjo su juo žaisti, rašo mirror.co.uk.

Tėvai incidento metu buvo namuose

Mažametis, kurio tėvai incidento metu buvo namuose, netyčia paleido šūvį sau į galvą ir buvo skubiai nugabentas į Džonstono medicinos centrą Kleitone. Ligoninėje konstatuota Warren‘o mirtis.

Pirmadienį Džonstono apygardos prokuratūra patvirtino, kad tėtis Tyler‘is Oser‘is bus apkaltintas netinkamu ir nesaugiu šaunamojo ginklo laikymų bei tuo, kad neužtikrino nepilnamečių saugumo.

Apygardos prokurorė Susan Doyle teigė: „Mano širdis plyšta, užjaučiu tėvus dėl sūnaus netekties. Tai nėra susiję su neteisėtu ginklų laikymu. Kalbama apie ginklų savininkų atsakomybę saugoti nepilnamečius, užtikrinant, kad ginklai būtų laikomi saugiai ir atokiai nuo vaikų.“

 

Šeimos nariai jautriai pagerbė mažylį Warren‘ą, kurį taip pat vadino Bennett‘u, ir sakė, kad jis visada mėgo padėti tėčiui. Jis buvo apibūdintas kaip „laisvas žmogus su laukine siela, kuris niekad neleisdavo nuobodžiauti“.

Viename iš jų sakoma: „Bennett‘as buvo laimingas vaikas, kuris labai visus mylėjo. Kiekvieną dieną jis sudarydavo mylimiausių žmonių sąrašą, kuriuos norėdavo aplankyti. Nors jo gyvenimas buvo trumpas, jo dvasia ir atminimas gyvas jo šeimoje ir drauguose.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer