Kylanti pasaulinė žvaigždė priėmė „Power Hit Radio“ mestą iššūkį: sudainavo „Du gaidelius“

26-erių škotų dainininkas Nathanas Evansas prieš du mėnesius tapo sensacija, kai „TikTok“ platformoje pradėjo grupės „The Longest Johns“ dainos „Wellerman“ iššūkį.

Legendinį kūrinį atlikęs vaikinas jūrinę dvasią įžiebė kone visam pasauliui – ne vienas muzikos atstovas prisijungė prie iššūkio, o juos galima įvertinti skirtingose interneto platformose. N.Evanso kūrinys „Wellerman“ „Tik tok“ platformoje sulaukė 13 milijonų peržiūrų, pradėtas transliuoti populiariausiose Europos radijo stotyse ir pakilo į aukščiausias pozicijas.

„Power Hit Radio“ tapo pirmąja radijo stotimi Lietuvoje, kuri savo klausytojams suteikė galimybę išgirsti populiarųjį „Wellerman“. Daina sulaukė didžiulio klausytojų dėmesio ir jau kelias savaites karaliauja „Power Hit Radio“ topuose.

Negana to, radijo stotis metė iššūkį pačiam N.Evansui ir pasiūlė sudainuoti „Du gaidelius“. Jaunasis atlikėjas su malonumu priėmė iššūkį ir perdainavo vieną iš populiariausių, vaikiškos tautosakos tarpe, esančių dainų.

Kaip jam sekėsi dainuoti lietuviškai, galite pamatyti čia:

Kylanti žvaigždė taip pat neseniai sulaukė legendinės grupės „Queens“ gitaristo Briano May’o dėmesio, 73-erių žvaigždė „Wallerman“ atliko roko stiliumi.

„Jis paprašė mano leidimo išleisti naują dainos versiją. Leidimo? Jam nereikia leidimo, juk jis Brianas May’as“, – juokėsi N.Evansas.

„TikTok“ platformoje žaibiškai plintantis „Wellerman“ iššūkis užvaldė ir Lietuvą, prie jo prisijungė ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistai. Šiuo metu neveikiančiame operos ir baleto teatre nufilmuotas trumpas pasirodymas buvo išties sėkmingas – jų vaizdo įrašą „TikTok“ platformoje jau peržiūrėjo apie 4 mln. žmonių.

@lnobt_official

#seashanty #opera #lithuania #lnobt #singing #acapella #wellerman #nathanevans #seashantytiktok #music #lietuva #foryoupage #viral #fyp

♬ original sound – LNOBT

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...