Leipsite iš juoko: fotošopo guru pakoregavo „netobulas“ žmonių nuotraukas

Jamesas Fridmanas – jau seniai išgarsėjo visame pasaulyje dėl itin šmaikščių nuotraukų korekcijų fotošopu. Tiesa, jis turi savitą požiūrį ir dažnai nuotraukos įgauna ironijos ar net patyčių atspalvių.

Žmonės dažnai yra linkę vertinti save bei aplinką geriau nei yra iš tikrųjų. Todėl peržiūrėję savo padarytas nuotraukas dažnai lieka nusivylę.

O jei dar tokie žmonės neturi nuotraukų koregavimo įgūdžių, tada telieka kreiptis pagalbos į Jamesą.

Šio fotošopo guru saviti darbai neatbaido internautų. Jie siunčia Jamesui nuotraukas bei prašo padėti, jo šedevrai jau spėjo prajuokinti milijonus internautų.

Žmonės pageidauja didesnio ūgio, ilgesnių kojų ar lieknesnės figūros. Socialiniame tinkle „Twitter“ fotošopo meistras turi milijonus sekėjų, kurie kasdien atsiunčia savo fotografijas. Dažniausiai tų nuotraukų savininkai prašo pakoreguoti jas, tačiau pats Jamesas neretai nusprendžia šiek tiek papokštauti.

Vyras tiek užsikrovęs rimtais užsakymais, jog padėti visiems tiems, kurie kasdien siunčia savo nuotraukas, tiesiog negali. Tad specialistas visiems įkyruoliams nusprendė savo užimtumą parodyti savaip – išplatindamas juoką keliančias nuotraukas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...