Liudininkai matė, kaip partrenktas 2-metis Kaune: girdėjosi motinos rauda, žmonės nustūmė automobilį

Per gatvę pas senelį bėgusį vos dvejų metukų mažylį Kaune Žaliakalnyje parbloškė automobilis. Po smūgio vaikas nuskriejo į kitą gatvės pusę ir palindo po mašina. Subėgę liudininkai nustūmė automobilį. Stipriai sužalotas mažylis nuvežtas į Kauno klinikas.

Skaudi nelaimė Žemgulio gatvėje Žaliakalnyje nutiko prieš vidurdienį. Automobilis „Ford“ partrenkė į gatvę staiga išbėgusį vos dvejų metukų mažylį.

Berniukas trenkėsi į „Fordo“ kairės pusės priekinį žibintą, o nuo smūgio nuskriejęs į priešingą nedidelės gatvelės pusę atsidūrė po ten stovėjusiu „Mersedesu“… Kraupų įvykį išvydę liudininkai puolė į pagalbą. Vyrai „Mersedesą“ nuo sužaloto vaiko patraukė rankomis.

„Jis tiesiog skrido nuo to „Fordo“, dėjosi į tą mersą ir po ta mašina, nes mes paskui nustūminėjom tą „Mersedesą“. Nes ten rankinis užtrauktas, tai vyrai sušokom ir nustūmėm, iki greitosios atvažiavimo, ką galėjom, tą darėm“, – pasakoja liudininkas Ridas.

Prie sužeisto mažylio atskubėjo ir jo mama, girdėjosi jos rauda. Vaikas iš pradžių tylėjo, vėliau ėmė verkti. Į nelaimės vietą atvyko ugniagesiai ir net dvi greitosios. Medikai kelia mažylį ant neštuvų.

Berniuką skubiai veža į Kauno klinikas. Vaikas buvo sąmoningas, bet galvytė sužalota stipriai, automobilis ir asfaltas aptaškytas krauju. Pirminiais duomenimis, mažylio būklė sunki.

„Vaikas prie mašinos gulėjo ištrauktas ir viskas. Vaikas kruvinas – tą mes ir radom. – Didelės pagalbos neprireikė? – Spėjo iki mums atvykstant pasirūpint žmonės“, – kalba ugniagesių pamainos vadas Martynas Rokas.

„Fordą“ vairavęs dvidešimtmetis sako neva greitai nevažiavęs. Vienoje siauros gatvelės pusėje stovėjo daug mašinų, jos buvo užėmę visą juostą, pro jų tarpą išnirusį ir per gatvę puolusį mažylį vaikinas pasakoja išvydęs paskutinę akimirką. Vairuotojas blaivus.

„Iš po mašinos išbėgo vaikas, pas senelį į kitą gatvės pusę… Nespėjau sureaguot… – O koks tas greitis buvo? – 50–60 maksimaliai, leistinas greitis, tiesiog… – Stiprus smūgis? – Stiprus, po mašina palindo vaikas.“

Ir įvykį matę žmonės sako, kad vaikas tikrai bėgo pas senelį.

„Trejų metų vaiko pamatyti iš tokios mašinos neįmanoma, o kad vaikas bėgo pas senelį, tai faktas kaip blynas, nes aš per tris mašinas ėjau… Jis ėjo čia, aš pasisukau ir jau vaiko nebėra“, – sako liudininkas Ridas.

Liudininkai stebisi, kodėl mažylis ant šaligatvio buvo paliktas vienas – jie pasakoja, ką matę prieš įvykį.

„Pats turi žiūrėt, negalima palikt kitoj gatvės pusėj ir eit su šuniu, nu sorry, iš visos pagarbos, bet jei šuo svarbiau“, – kalba liudininkas Ridas.

Dėl įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer