Liūdna žinia: mirė paauglį Vilniuje gelbėjęs ir elektros nukrėstas medikas

Mirė Naujojoje Vilnioje elektros nukrėstą paauglį gelbėjęs ir pats elektros nukrėstas greitosios medicinos pagalbos medikas, praneša Vilniaus budinti policija.

Mediko mirtis konstatuota trečiadienį apie 21:15.

Primename, kad skaudi nelaimė Naujojoje Vilniuje įvyko pirmadienį. Apie 16:00 buvo gautas pranešimas, kad nuo tilto ant traukinio galimai nušoko apie 15 m. amžiaus vaikinas. Buvo manyta, kad vaikinas užkabino elektros laidus ir užsidegė.

Kaip tuomet tv3.lt informavo J. Samorokovskaja, pirminiais duomenimis, atvykę medikai suteikiant pirmąją pagalbą nepastebėjo, kad elektra laiduose vis dar tekėjo, vienas iš medikų prilietė laidus ir taip pat buvo nutrenktas elektros.

Greitosios medicinos pagalbos darbuotojas iš pradžių buvo be sąmonės, vėliau pranešta, kad vyras sąmonę atgavo, tačiau stirpiai nudegė.

Vėliau paaiškėjo nauja įvykio versija. Anot TV3 žurnalisto, dirbusio įvykio vietoje, nelaimė įvyko jaunuoliui ir jo draugei vaikščiojant ant traukinio vagonų. Manoma, kad jaunuolis palietė laidus ir užsidegė. Jo mergina nenukentėjo.

Pirminiais duomenimis, jaunuoliai ant vagonų fotografavosi.

Įvykio metu iš viso nukentėjo trys asmenys: nepilnametis, gimęs 2005-aisiais, greitosios medicinos pagalbos darbuotojas, gimęs 1989-aisiais, ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas, gimęs 1977 m. Pareigūnas nudegė plaštaką gesindamas mediką.

Nepilnametis ir GMP darbuotojas dėl daugybinių kūno nudegimų buvo paguldyti į ligoninę, o pareigūnas, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer