LVŽS narys šalinamas iš partijos: skandalingai pasisakė apie Krymą

Šilutės savivaldybės kandidatų į merus debatuose šeštadienį Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatui į merus Robertui Kuncaičiui pareiškus, kad Krymo pusiasalis priklauso Rusijai, jis bus pašalintas iš partijos ir kandidatų į merus.

„Tokius R. Kuncaičio pareiškimus laikome visiškai nepriimtinais ir atsiprašome Ukrainiečių tautos ir Lietuvos visuomenės už LVŽS kandidato išsakytą poziciją“, – sekmadienį pranešė LVŽS komunikacijos grupė.

Teigiama, kad LVŽS nesutinka su bet kokiomis abejonėmis dėl Ukrainos teritorinio vientisumo – Krymo pusiasalis, kaip ir kitos Rusijos šiuo metu okupuotos teritorijos, priklauso Ukrainai.

LVŽS valdyba pašalino R. Kuncaitį iš LVŽS gretų. Pranešime nurodoma, jog LVŽS atsiriboja nuo R. Kuncaičio ir rinkimuose į Šilutės savivaldybės merus bei artimiausiu metu kreipsis į Vyriausiąją rinkimų komisiją dėl jo atšaukimo.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad R. Kuncaičis vykusių debatų metu pareiškė, kad Krymas „de facto“ priklauso Rusijai. Vedėjui paklausus dar kartą to paties klausimo, politikas pareiškė, kad atsakymo nepateiks.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer