M. Šalčiūtė svajoja apie atlikėjos karjerą: planuoja kurti dainas

Televizijos laidų vedėjai, socialinių tinklų žvaigždei Monikai Šalčiūtei idėjų tikrai netrūksta. Atėjus Naujiesiems metams mergina žada ir taip pilną veiklų kasdienybę papildyti dar vienu užsiėmimu, apie kurio realizavimą svajojo jau ilgą laiką.

„Seniau tikslų nenusistatinėdavau, bet šiais metais keletą jau sugalvojau. Man labai svarbus tapo klausimas, ką aš noriu per einamuosius metus padaryti, nes kartais atrodo, kad tas laikas bėga ir jis nėra išnaudojamas teisingai. Aš noriu pasisemti kuo daugiau iš gyvenimo, o juk viskas priklauso nuo manęs. Kas, jei ne aš, viską padarys?“ – retoriškai klausė M. Šalčiūtė.

Nors iš pradžių kalbėti apie savo tikslus Monika nebuvo linkusi, vėliau prasitarė, kad viena didžiausių 2019 m. svajonių – pradėti dainuoti.

„Esu pasakiusi, kad per einamuosius metus tikrai pradėsiu… na, tik nesijuokite, nes, kai tik aš turiu kokių nors svajonių ir papasakoju aplinkiniams, visi pradeda kritikuoti, o aš taip ir užsisklendžiu savyje… Sakiau, kad šiais metais labai noriu pradėti dainuoti“, – kukliai prisipažįsta socialinių tinklų žvaigždė.

Mergina tikina, kad muzikos pasaulis jai nėra svetimas. Vaikystėje Monika lankė B. Dvariono muzikos mokyklą, kurioje mokėsi groti pianinu ir kanklėmis.

„Lankiau muzikos mokyklą, tačiau jos nebaigiau. Mano sesė baigė B. Dvariono muzikos mokyklą, o man pritrūko keleto metų, bet šiokią tokią edukacinę medžiagą turiu. Žinoma, mokytis reikėtų, nes viskas jau primiršta, tačiau nesu jau tokia visiškai žalia.

Aišku, galbūt neturiu tokio balso, kokį gamta suteikė C. Aguillerai, A. Grande, W. Houston ar Jazzu, bet dabar yra nauji laikai, tai svarbu – ne kaip, o ką tu nori pasakyti savo muzika. Galvoju, kad pabandysiu siekti šios svajonės, o jeigu nepavyks – per galvą niekas neduos“, – įsitikinusi M. Šalčiūtė.

Pasak Monikos, Lietuvoje vis dar trūksta atlikėjų, kurie kurtų vakarietišką muziką, todėl šiuolaikinis jaunimas dažniau klausosi užsienio atlikėjų dainų. Pastebėjusi tokias tendencijas M. Šalčiūtė pradėjo galvoti apie savo kūrybos dainas. Būsima atlikėja klausosi Cardi B ir A. Grande dainų, tad lietuviškai muzikos padangei norėtų padovanoti kažką panašaus.

„Labai norėčiau įdėti savo indėlį, bet iš pradžių man reikėtų pagalbos. Kažkiek pinigų esu pasitaupiusi, tai stengsiuosi investuoti, stengsiuosi ir su profesionalais susitikti, kurie dainas „gamina“ ir „kepa“. Man labai norisi kokybės, nenoriu paleisti mėšlo, nes tokį galėjau paleisti prieš kokius ketverius metus. Man ne kartą siūlė prisijungti prie visokių merginų grupių, kur dainuoja ir niekas neklauso, o aš galvoju, kad reikia tokią muziką kurti, kurią pirktų. Mūsų muzika yra sustingusi ties 2008 m., todėl jaunimui neįdomi. Reikia kažko naujo“, – pokalbį užbaigė M. Šalčiūtė.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...