Mentalistė Monika Survilaitė „Lietuvos talentų“ teisėjus prajuokino iki ašarų: jūsų neįmanoma pamiršti

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai kviečiami stebėti paskutinįjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jo metu paaiškės likę du dalyviai, kuriems bus suteikta teisė kovoti superfinale dėl talentingiausiojo titulo. Paskutinė į „Lietuvos talentų“ sceną lipo mentalistė Monika Survilaitė. Mergina atrankose privertė teisėjus juoktis iki ašarų.

„Aš esu aktorė. Kiti gali pristatyti kaip nori, galite sakyti, kad aš esu klounė. Tarp kitko, gavau žinučių, klausiančių, už kiek išburčiau ateitį“, – juokėsi mergina.

Monika scenoje pademonstavo pasirodymą, kuriame „perpjovė“ savanorę per pusę. Pasirodymas iki ašarų prajuokino ir komisiją, ir žiūrovus.

Pasirodymo pradžioje mergina pareiškė, jog ketina pademonstruoti žmogaus „laikinumą ir dvylipumą“. Komiškumo situacijai pridėjo ir panaudotas grandininis pjūklas bei rėkianti ir besispardanti savanorė.

„Monika, jūs žiauriai faina aktorė“, – nedaugžodžiavo Marijus.

„Šalia visų kitų talentų jūs turite dar vieną – jus pamačius, neįmanoma jūsų pamiršti. Norėčiau papulti į kokias nors vestuves ar krikštynas, kuriose būtumėt vedėja“, – sakė I. Jankauskaitė.

Sezono intriga – prie „Lietuvos talentų“ teisėjų komandos prisijungusi dainininkė, aktorė bei dainų kūrėja Inga Jankauskaitė. Žiūrovų itin mylima scenos žvaigždė komentuoja dalyvių pasirodymus bei sprendžia, kas yra vertas keliauti toliau į kitą etapą.

Projekto teisėjų kėdes taip pat užima atlikėjas bei vienas iš „galvOK“ žaidimo kapitonų Marijonas Mikutavičius ir humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Laidą veda žiūrovus iki ašarų prajuokinantis, o kartu ir dalyvius visuomet palaikantis duetas, Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

Pagal projekto formato taisykles, visi du ar tris „taip“ gavę dalyviai patenka į kitą etapą. Tačiau tai nėra pusfinalis, tai – teisėjų apsisprendimo etapas. Apie jį yra informuojami visi patekę dalyviai, nors žiūrovai to ir nemato. Kitame etape teisėjai dar kartą peržiūri ir palygina visus dalyvius bei apsisprendžia, kurie patenka į tiesioginius pusfinalius.

Šį sezoną į pusfinalius patenka 30 dalyvių. TV3 televizijos žiūrovų laukia net trys tiesioginiai pusfinaliai, kuriuose pasirodys po 10 dalyvių. Iš kiekvieno pusfinalio į superfinalą pateks po 2. Vienas bus tas, kuris surinks daugiausiai žiūrovų balsų, o kas taps kitu laiminguoju, išrinks scenos profesionalai.

Didžiojoje kovoje pusfinalių nugalėtojai susitiks su „auksinį mygtuką“ pelniusiais dalyviais. Viso superfinale kovos 10 dalyvių, o nugalės tik vienas… Pagrindinis šou prizas – ne tik šlovė ir žiūrovų simpatijos, bet ir 10 tūkst. eurų!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer