Meškauskui – 32-eji: papasakojo, kokią romantišką popietę suorganizavo Ineta

Spalio 1-oji šokėjui Deividui Meškauskui – ypatinga. Žinomam vyrui vakar suėjo 32-eji metai. Ir nors Deividas teigia gimimo dieną tikrai sureikšminantis ir mėgstantis, kartu jis juokiasi pridėdamas, kad pačios šventės organizavimas tikrai nėra mėgiamiausia jo veikla.

Laimei, čia jau ne vienerius metus į pagalbą jam skuba mylimoji Ineta Stasiulytė.

D. Meškauskas pasakojo, kad nors šis gimtadienis buvo ramus, antroji pusė vis tiek nepraleido progos jo nustebinti.

„Ineta padarė tokią malonią popietę – dviese buvome masažo namuose su rožių žiedlapių voniomis, pirtimis. Popietė buvo nuostabi, romantiška. O vakare labai ramiai namuose pavakarieniavome“, – pasakojo jis.

Tiesa, labiausiai D. Meškauskui įsiminė jo 30-asis jubiliejus – jo metu iš Inetos sulaukė neįtikėtinos staigmenos. Šokėjas užsiminė, kad įtarė, kad žmona kažką organizuoja, vis dėlto kad tai bus tokio lygio staigmena – nė nenutuokė.

„Man buvo sukurtas visos dienos planas, kur turėjau apsilankyti. Vėliau mane vieną su automobiliu pasiėmė du draugai. Jie jau buvo specialiai apsirengę – buvo disco tema. Kai ėmėme važiuoti, nė neįsivaizdavau, kur. O atvykome į didžiulę, gražią ir modernią sodybą su ežeru, pirtimi, ir ten buvo labai daug mano draugų. Tikrai nesitikėjau, kad bus surengta tokia šventė“, – su šypsena prisiminė Deividas.

Žinomas vyras džiaugėsi, kad praėję metai jam buvo išties puikūs – tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir darbuose: „Visų pirma, gimė dukrelė Frėja, tada studijos prasiplėtimas – įrengta nauja salė. Buvo ir labai gera vasara – turėjome daug atostogėlių.“

Paklaustas, ko palinkėtų sau ateinančių metų proga, D. Meškauskas pasakojo, kad svarbiausia – mylimi darbai. „Norėčiau daugiau tobulėti ir dirbti tik tai, kas man tikrai patinka, kad tai daryti būtų gera“, – sakė šokėjas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...