Milinytė šėlo žinomos milijardierės draugijoje: abiejų apranga traukė akį

Jau daugybę metų už Atlanto gyvenanti lietuvių dainininkė ir aktorė Simona Milinytė, geriau žinoma kaip Simonna, nesiliauja stebinusi. Žinoma mergina visai neseniai tiesiogine to žodžio prasme suspindėjo viename Los Andželo renginyje.

Kaip rašoma pranešime spaudai, lietuvė ketvirtadienį dalyvavo viename iš laukiamiausių metų renginių – žvaigždžių pokerio turnyre bei aukcione, skirtame Los Andželo vaikų ligoninei paremti.

Renginiui Simonna pasirinko žėrinčią suknelę, kuri atspindėjo šviesą ir taip privertė merginą spindėti.

Fotografų apsuptyje Simonna mielai pozavo, juokavo ir bendravo su renginio dalyviais, žymiausiomis JAV žvaigždėmis – aktoriais bei sportininkais.

Simonna dalį vakaro praleido itin įspūdingoje kompanijoje: lietuvė laiką leido su žymiąja milijardiere, „KFC“ restoranų tinklo paveldėtoja Kaila Methven. Pastarosios suknelė, anot Simonnos, buvo ne ką prastesnė, todėl abi jos traukė aplinkinių akis.

Tiesa, Simonna ant raudono kilimo mielai pozavo ir su kitu gerai lietuviams pažįstamu aktoriumi, Davidu Arquette. Vyras žinomas iš tokių filmų, kaip „Dar nebučiuota“ su Drew Barrymore, siaubo trilogijos „Klyksmas“ bei kultinės komedijos „Margi, pirmyn!“.

Daugiau akimirkų iš renginio – nuotraukų galerijoje.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...