Milžiniški moters antakiai šokiruoja praeivius: atskleidė, kodėl ji taip daro

Mama, turinti milžiniškus antakius, pasakė, kad nusprendė turėti tokius antakius, kad mestų iššūkį grožio industrijai.

Sammie-Jo Hailford nustebino daugiau kaip 150 000 sekėjų „Tiktok” platformoje, kurioje ji kuria vaizdo įrašus. Juose ji rodo savo didžiulius juodus antakius.

Bet šiandien 27-metė vaizdo įraše paaiškino, kodėl ji turi tokius antakius, pranešė „GrimsbyLive”.

Meta iššūkį grožio industrijai

Ji pasakė nusprendusi turėti tokius antakius, stengdamasi mesti iššūkį grožio industrijai, nes „nesutinka” su ja ir jos poveikiu daugelio žmonių psichinei sveikatai.

Per savo socialinės žiniasklaidos paskyrą ji bandė pradėti grožio judėjimą, kurį vadino BROWS – „Apibūdiname grožį iš naujo arba mes kenčiame” (Beauty Redefined or We Suffer angl.).

Ji pasakė: „Aš pradėjau grožio judėjimą, pavadintą BROWS; tai yra „Apibūdiname grožį iš naujo arba kenčiame”. Daug kalbu apie psichinę sveikatą, grožio pramonę ir apie tai, ką ji daro psichinei sveikatai, jaunoms mergaitėms, jauniems berniukams ir jų pasitikėjimui savimi. Nesutinku su grožio industrija, netikiu tuo, ko ji moko žmones.

Aš aiškinu tai žmonėms ir padedu jiems ugdytis pasitikėjimą savimi, neteisti kitų, džiaugtis savo natūraliu grožiu, priimti tai, kaip jie nori išreikšti save.

Tikiu žmonių neteisimu ir kasdien padedu žmonėms šioje programėlėje su grožio judėjimu, kurį pradėjau, ir antakiai yra to dalis. Visa tai pagrįsta tuo.”

Mama paprašė, kad žmonės niekada nieko nevertintų pagal išvaizdą

Ji taip pat atkirto savo internetiniams troliams ir pasakė, kad „labiau gėda” žmonėms, kurie ją teisia už jos didžiulius antakius nei jai už tai, kad ji juos turi.

Paskui ji puolė „išugdytą elgesį ir grožio standartus, kurie net nėra pasiekiami”, sakydama, kad grožio industrija įaugo žmonėse, rašo mirror.co.uk.

Sammie-Jo pridūrė: „Jie yra čia, kad pavogtų jūsų pinigus ir priverstų jus susirgti psichinėmis ligomis, kad galėtumėte tinkamai atrodyti ir tinkamai elgtis.”

Šių metų kovo mėn. mama pirmą kartą išpopuliarėjo socialinės žiniasklaidos platformoje, teigdama, kad troliai nuėjo taip toli, kad grasino kreiptis į socialines įstaigas dėl jos išvaizdos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer