Mino širdis – vėl laisva: „Turbūt jai neužteko to, ką aš turiu“

Aktyviai koncertuojantį atlikėją Mindaugą Mickevičių-Mino drąsiai galime vadinti tikru romantiku, juk jo visos dainos persmelktos meile. Tačiau 46-erių atlikėjas patvirtino žinią, kad neseniai išsiskyrė su mylimąja Viktorija ir šiuo metu jo širdis laisva.

„Aš nežinau, ar mes apskritai labai rimtai draugavome. Su ja nebesimatome ir nieko bendro neturime jau pusę metų“, – portalui tv3.lt neslėpė atlikėjas.

„Turbūt jai neužteko to, ką aš turiu. Tikriausiai ji pabendravo su manimi tiek, kiek jai reikėjo. Ir čia galbūt vėlgi įvyko tai, kad susižavėjo ne manimi, ne tuo Mindaugu, kuris gyvena Lietuvoje, o susižavėjo tuo Mino nuo scenos. Manau, kad mūsų buvo skirtingi požiūriai, norai vienam iš kito, tai nelabai ir sulipom. Ji turėjo savo tikslų, aš – savo, todėl matyt ir nebuvo kažkokio rimto bendravimo“, – sako Mino.

Vyras tvirtina, kad savo širdies draugei sukūrė net 12 dainų. Kalbėdamas jis atskleidė, kad šiuo metu neturi didelių standartų svajonių merginai. Juk svarbiausia, kad su ja būtų gera.

„Kai esi jaunesnis, turbūt bet kuri mergina, kuri sutinka draugauti, pasibučiuoti, pasimylėti yra svajonių mergina. Dabar aš jau suaugau ir turiu didesnių reikalavimų – tikiuosi tam tikrų dalykų iš žmogaus. Dažnai mąstau apie save ir apie šeimos kūrimą. Dabar atrodo, kad jei eisime prie altoriaus, tai geriau eiti vieną kartą, o ne vis tuoktis iš išsiskirti.

Manau, kad tos draugystės, daugybė santuokų ir skyrybų nei gražu, nei linksma prisiminti. Manau, kad mano svajonių mergina turi būti tokia, dėl kurios mano širdis džiaugtųsi – kažko konkretesnio įvardinti negaliu“, – tvirtina jis.

Vis dėlto, kaip sako jis pats, net ir trumpa draugystė jam atnešė gero – gimė geros ir šiltos dainos.

„Netgi man su Vika buvo, kad iš pat pradžių galvojau, kad mes esame skirtingi ir galbūt vienas kito neatitiksime. Tačiau norėjau, jačiausi įsimylėjęs ir paskui ją bėgau. Manau, kad menininkui, dainų kūrėjui tie įsimylėjimai yra tikrai reikalingi. Aišku, aš esu nusivylęs, kad tie santykiai nepavyko, bet žiūrint iš kitos pusės, apie ją liko daug gražių dainų. Ir iš trumpų santykių liko dalykų, kurie džiugina“, – sakė atlikėjas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer