Moksleiviai pietų lėkštėje aptiko tai: visi puolė spėlioti, kas čia galėtų būti

Vienos Kurgano srities mokyklos auklėtiniai savo sriubose aptiko keistai atrodantį mėsos gabalą, panašų į jūrų gyvį ar vabzdžių lervas. Paviešinus nuotraukas žiniasklaidoje kilo skandalas, o mokykla, vietoje problemos sprendimo, uždraudė moksleiviams į valgyklą neštis telefonus.

Savo lėkštėse aptikę keistai atrodančią mėsą mokiniai netrukus privertė ne vieną susimąstyti: o kas per daiktas ten iš tiesų plaukioja lėkštėje?

Socialiniuose tinkluose buvo spėliojama, kad mėsa yra panaši į pažandės – karvės burnos dalis, kurią įprastai sušeria šunims.

Mokykla uždraudė naudotis telefonais

Mokyklos atstovai portalui „kurgan.ru“ pranešė, kad vasario 18-ąją, kuomet ir buvo padaryta nuotrauka, pietūs buvo ruošiami pagal iš anksto sudarytą meniu – sriuba su makaronais ir Kurgano mėsos fabriko konservų mėsa.

„Visa pagaminta produkcija yra tikrinama prieš patiekiant. Pažeidimų gamybos proceso metu nebuvo. Taip pat tą dieną nebuvo sulaukta nė vieno vaiko ar jų tėvo skundo“, – aiškino vietos mokyklos vadovė Valentina Markova.

Po to, kai dėl šios mokyklinės sriubos kilo skandalas, moksleiviams buvo uždrausta į valgyklą neštis telefonus, rašoma „znak.com“.

„Ar ta mėsa ten išvis buvo“

Kurgano švietimo departamento vadovybė ir išvis pradėjo abejoti, „ar ta mėsa išvis ten buvo“.

„Meniu buvo sriuba su mėsa iš konservų. Kas galėjo nutikti? Mėsos konservas atidaromas, sumaišomas puode. Vėliau vyksta patiekalo patikrinimas. Tas, kuris pilstė sriubą – darė tai juk ne užmerktomis akimis. Mėsa buvo atitinkanti standartus, gamintojas vietinis.

Tai kaip šis subproduktas patekti į aukščiausius standartus atitinkančius konservus? – klausė departamento vadovas Eduardas Abramovas. Jis taip pat iškėlė versiją, kad nuotrauka galėjo būti „feikinė“ (fiktyvi, – red. past.), tačiau pripažino, kad tyrimo vis tiek reikia, nes įvykis sukėlė milžinišką rezonansą visuomenėje.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...