Naudokite šią kaukę ir plaukai augs kaip ant mielių

Plaukų priežiūros tema visada yra populiari, nes pagal daugelį tyrimų, gražūs plaukai yra laikomi vienu pagrindinių moterų grožio ir sveikatos požymių.

Tačiau, jei norite turėti sveikus gražius plaukus, tai nereiškia, kad jums reikia brangių procedūrų salone. Tiesą sakant, viskas, ką jums reikia padaryti, tai sužinoti daugiau apie produktų, kuriuos turite namuose naudingas savybes.

Kiaušinių kaukė

Plauko struktūrą sudaro baltymai ir amino rūgštys, todėl atstatyti plauko struktūrą gali padėti kiaušinis, kuris yra pilnas plaukams reikalingų elementų.

Kiaušinio trynys daro plaukus stiprius ir minkštus, apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo ir skatina plaukų augimą. Medus yra puikus plaukų kondicionierius, dėl kurio plaukai tampa labai minkšti. Ricinos aliejus nuo senų laikų buvo žinomas kaip puikus priemonė skatinanti plaukų augimą.

Jums reikės:

2 šaukštų ricinos aliejaus;

1 kiaušinio trynio;

1 šaukšto medaus.

Gerai sumaišykite ingredientus, užtepkite mišinį ant plaukų ir kruopščiai masažuokite šaknis. Tada apvyniokite galvą į plastikinę plėvelę arba dėvėkite dušo kepurėlę ir palaikykite kaukę porą valandų.

Tada plaukus išplaukite šampūnu ir plaukų kondicionieriumi. Kartokite procedūrą 2 kartus per savaitę ir vos po kelių mėnesių pastebėsite įspūdingą jūsų pastangų rezultatą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer