Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kas laukia jūsų kitą savaitę

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas. Darbe kiek daugiau padirbėti reikės savaitės pradžioje, vėliau viskas aprims. Gali būti, kad dabar labai aktyvūs bus artimi draugai, savų sumanymų turės ir kolegos darbe. Jų aktyvumas netrukdys tol, kol nereikės spręsti dėl piniginių reikalų – čia galimi nesusipratimai.

Jautis. Darbe gali būti nemažai darbo, visokių užduočių, bet ir energijos nestigs. Visgi ne viskas vyks sklandžiai, ir tai gali erzinti. Kita vertus, polinkis veikti impulsyviai irgi nepadės. Iš tiesų dabar pusiausvyrą ir teisingą ritmą rasti bus sunkoka. Labai praverstų saikingas sportas, fizinė veikla.

Dvyniai. Darbe darbo gali būti ne per daugiausia, o ir noro versti kalnus gali visai nebūti. Palankus laikas užsiimti nebent gerai žinoma, paprasta veikla ir nesijaudinti jeigu kai kada kas nors gaunasi ne taip arba ne iš karto taip kaip reikia. Neblogas metas domėtis ateities kelionėmis.

Vėžys. Dabar toks laikas, kai gali nieko ypatinga nevykti ir jums beliks vilktis per kasdienybę dažniau susimąstant apie gyvenimo esmę bei prasmę. Arba visai šalia gali vykti labai daug kas ir jums reikės skubėti į pagalbą kam nors. Arba tiesiog stebėti eilinį „gaisrą“ netoliese.

Liūtas. Dabar labai daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo kitų žmonių tikslų bei pastangų. Ta ana pusė, kad ir darydama klaidas ir ko nors nespėdama, visgi stengsis įtraukti jus į savo veiklos orbitą. Jums beliks nuspręsti, kokiu mastu leisitės įtraukiami arba stumiami. Kažkas panašaus gali vykti ir dalykinėje veikloje.

Mergelė. Atrodo, nedideli dabai, visokie įsipareigojimai, rūpesčiai kurių negalima atidėlioti plauks labai plačiu srautu ir vers imtis visko iš eilės. Ką padarysi, teks taip ir elgtis, kartu iš anksto pasakant sau, kad ne viskas privalo vykti sklandžiai ir lengvai. Tai lies ir su sveikata susijusias aplinkybes.

Svarstyklės. Metas galėtų būti linksmas ir smagus, pilnas puikios nuotaikos ir kūrybos. Dažniausiai bus lengva nudžiuginti save ir esančius šalia, kurti gražius dalykus. Visgi aplinkybės klostysis taip, kad toli gražu ne viskas pavyks iš karto, be to, bus ir kliūčių, pasipriešinimo. Teks judėti mažais žingsneliais…

Skorpionas. Tikėtina, kad daugiausia dėmesio, laiko ir pastangų paprašys šeimos reikalai, visokie darbai, veikla namie. Atrodo, jų bus daug, visokių ir ne visuomet sklandžių, taip pat ir dėl ne visuomet teisingo artimųjų požiūrio ar nuomonės. Visgi bus pamažu judama į priekį, ir tai džiugins.

Šaulys. Būsite labai atviri, daug bendrausite visokiomis temomis, kiek aplinkybės leis, judėsite. Visgi sklandžiausiai vyks lengvi pokalbiai, nes dalykinė informacija, rimtų žinių perdavimas vyks sunkokai. Be to, koją kišti gali ir kažkokie įsipareigojimai bei aplinkybės, susijusios su sveikata (nebūtinai sava).

Ožiaragis. Dėmesį gali patraukti piniginiai, turtiniai reikalai, galimybė gauti apčiuopiamos naudos. Gal ne viskas šioje srityje vyks taip sklandžiai kaip norėtųsi, bet galiausiai kažką laimėti vis dėlto pavyks. Ypač jei nemėginsite visko skaičiuoti labai tiksliai. Šįkart improvizacija apsimokės labiau.

Vandenis. Energija, gera nuotaika lydės galima sakyti nuolatos. Toliau viskas priklausys nuo to, ar būsite nusiteikę rimtai. Jeigu taip, jei mėginsite viską racionaliai paaiškinti ir tiksliai įvertinti, sėkmė gali būti ne per didžiausia, tačiau atsipalaidavus, pažvelgus kūrybiškai sėkmė bus nepalyginamai didesnė.

Žuvys. Įspūdis, kad svarbūs dalykai vyksta kažkur kitur ir su kažkuo kitu gali lydėti beveik nuolatos. Visgi nuotaika ir vidinė būsena bus gera, skatins atsipalaiduoti, pasidžiaugti smagiais, maloniais dalykais. Palankus metas ilsėtis ir kaupti jėgas ateičiai – neužilgo jų prireiks.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...