Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, kam kovas prasidės sėkmingai

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas. Pirmoje savaitės pusėje dar galite jaustis šiek tiek suvaržyti, bet antroje tingulys ir stingulys praeis – pasidarysite vis judresni ir vis atviresni aplinkai. Didės noras judėti. Įdomių minčių, idėjų gali pažerti artimi draugai, geras laikas aptarti reikalus su kolegomis darbe.

Jautis. Vidinė būsena pasikeis – pasidarys svarbu ne tai, kokie šaunuoliai/smarkuoliai esate, o kokios naudos galima gauti – pastangos šioje srityje tik didės. Be to, veiklos nestigs ir darbe, profesijos srityje. Čia gali būti puikių naujienų ir svarbių naudingų susitikimų.

Dvyniai. Jausitės puikiai – tikėtini susitikimai su svarbiais asmenimis, naudingi pokalbiai, gali užsimegzti vertingi ilgalaikiai ryšiai. Žinoma, tai labai padės darbo, profesijos srityje – veiklos čia daugės. Antroje savaitės pusėje labai atsigaus ir fizinė būklė, tapsite sportiški.

Vėžys. Viskas kažkaip aprimę – darbe darbo ne per daugiausia, namie viskas įprastose vietose. Palankus metas nebent kai kuriems finansiniams reikalams spręsti ir planuoti būsimas keliones. Arba vykti, jeigu galimybės leidžia – būtų išties smagu.

Liūtas. Vyraus noras ramiai stebėti kas vyksta. Bet ne visuomet pavyks – dalykinėje srityje žada vykti labai guvūs susitikimai, pokalbiai ar derybos. Gali nusistovėti ir ilgalaikiai dalykiniai ryšiai. Antroje savaitės pusėje apie save primins artimi draugai, gali atsirasti progų ką įdomaus nuveikti kartu.

Mergelė. Nedidelių darbų, pareigų vykdymo gali būti išties nemažai – teks kantriai vykdyti. Būtent pareigingumas ir išradingumas gali lemti gerus ryšius su svarbiais žmonėmis. Be to, dabar ir asmeninius ryšius palaikyti metas labai geras. Antroje savaitės pusėje ims daugėti darbų darbe.

Svarstyklės. Atrodo, bus daug visko. Pirma, bus nemažai nedidelių, kai kada smagių darbų, kuriuos būtina atlikti. Kai kurie jų gali būti susiję ir su sveikata. Taip pat bus nemažai progų pasilinksminti ir pašmaikštauti, sublizgėti kūrybiškumu. Savaitės pabaigoje prasidės palankus metas sportinio tipo kelionei – jeigu kitos aplinkybės leis.

Skorpionas. Nemažai dėmesio ir pastangų gali paprašyti namai, šeimos reikalai. Kita vertus, užsiimti jais metas labai geras, galimi labai naudingi susitikimai ir apsisprendimai. Taip pat dabar būsite labai kūrybiški, gali pasitaikyti ne viena proga smagiai pasilinksminti.

Šaulys. Puikiai seksis bendrauti, plėsti akiratį – atrodys, kad reikalingos žinios pačios ieško jūsų. Galimi labai naudingi susitikimai, pokalbiai. Taip pat dabar yra labai geras laikas rūpintis namais, šeimos reikalais, stengtis, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau, o namiškiai – dar laimingesni.

Ožiaragis. Darbe kiek daugiau padirbėti reikės savaitės pradžioje, vėliau viskas aprims. Iš tiesų dabar daugiausia dėmesio bei pastangų gali paprašyti piniginiai, turtiniai reikalai – rūpintis jais metas labai geras, tikėtina apčiuopiama nauda. Džiugins ir susitikimai bei pokalbiai su maloniais jums žmonėmis.

Vandenis. Būsite labai atviri, daug ir mielai bendrausite – ir dalykinėmis, ir asmeninėmis temomis. Galimi labai naudingi susitikimai ir susitarimai. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu. Be to, ir piniginiai reikalai dabar atrodys labai gražiai.

Žuvys. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, su meniniu polėkiu. Sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su gražių, patogių dalyku kūrimu. Gali būti, kad ir jausmai ras priežastį atsiskleisti. Antroje savaitės pusėje prasidės puikus laikas namie viską statyti į savo vietas, imtis remonto ar ko nors panašaus.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...