Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, kas jūsų laukia

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos prognozėmis. Sužinokite, kas jūsų Zodiako ženklo laukia kitą savaitę.

Avinas. Darbe, profesijos srityje gali būti nemažai nedidelių darbų, greitai sutvarkomų reikalų, visokio dalykinio bruzdesio. Nebūtų keista, jei savaitės pradžia ir netikėtos naudos atneš. Švenčių dienos žada džiugins puikia nuotaika ir smagiomis aplinkybėmis.

Jautis. Būsite puikios nuotaikos, žvalūs ir veiklūs. Tačiau kur, kam pritaikyti šią energiją yra nelabai aišku, mat kitos alinkybės daug veiklos nepasiūlys. Gali būti, kad pirmoje savaitės pusėje bus nemažai progų pasikalbėti su draugais, artimais giminaičiais.

Dvyniai. Ryškios įsimintinos aplinkybės ar svarbūs darbai menkai tikėtini, reikės tenkintis kasdienybe – savaitės pradžia gali atnešti tam tikros naudos, o švenčių dienos, žinoma, smagaus bendravimo. Maloniai džiugins santykiai su kai kuriais žmonėmis.

Vėžys. Dabar svarbūs būsite ne jūs, o kitas, greičiausiai artimas žmogus, dalykiniai partneriai. Ta ana pusė bus ganėtinai veikli, bet kartu ir įdomi, todėl bus smagu prisitaikyti ir likti orbitoje. Dalykiniame gyvenime (kiek jo bus) irgi reikės taikytis prie išorinių aplinkybių.

Liūtas. Nedideli darbai, smaulkūs reikalai visokie įsipareigojimai rikiuosis į eilutę ir reikalaus imtis visko iš eilės. Ką padarysi, kol šventės neprasidės – teks klampoti. Užtai švenės…! Būsite linksmi, energingi, išradingi ir kiek tik aplinkybės leidžia – tikra draugijos siela.

Mergelė. Būsite puikios nuotaikos, išradingi, veiklūs, mielai linksminsite ir save, ir visus esančius šalia. Darbe gali būti svarbus pirmadienis, kitos darbo dienos bus skirtos labiau bendravimui su kolegomis nei tiesioginių pareigų vykdymui. Maloniai nudžiugins savaitės pabaiga.

Svarstyklės. Iki švenčių teks šiek tiek padirbėti darbe. Visgi pavargti čia tikrtai nepavyks, o daugiausia dėmesio, laiko, pastangų ir šilumos sulauks namai, šeimos reikalai – ir norėsis, ir seksis daryti taip, kad čia būtų ir linksma, ir įdomu.

Skorpionas. Nieko rimta daryti nesinorės, o ir aplinkybės vargu ar ką įspūdingo pasiūlys – darbe darbo tikrai ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka. Palankus metas daugiau pabendrauti su draugais, pažįstamais, pajudėti. Gali nudžiuginti piniginiai reikalai.

Šaulys. Jūsų asmeinis žavesys švies, kaip ryto žvaigždė, mėgautis smagiais, gražiais dalykais bus tarsi savaime suprantama. Nebus keista, jeigu priežastį atsikleisti ras arba turės ir jausmai. Be to, malonai nudžiuginti gali ir piniginiai reikalai.

Ožiaragis. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, todėl iki švenčių pavyks nuveikti daugiau nei kitiems. Ypatingai puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu. Švenčių dienos gali padovanori smagaus, neskubaus bendravimo.

Vandenis. Darbe darbo nedaug, namie – viskas savo vietose, o visas gyvenimas, su jo vargais ir rūpesčiais bus kažkur TEN. Kitaip tariant, dabar puikus laikas daugiau ir dažniau pabūti su artimaisiais, o dar geresnis – pabūti su savimi.

Žuvys. Darbo dienos įtemptu darbu vargu ar pasižymės, čia tikrai nepavargsite. Tačiau dabar yra geras laikas prisiminti artimus draugus ir jiems priminti apie save. Jeigu liks laiko – galima pasirūpinti piniginiais reikalais, finansine nauda – metas palankus. Atrodo, laukia džiugios šventės.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...