Nekalta grožio procedūra pakeitė 3 vaikų mamos išvaizdą: žmonės praminė „ateiviu“

3 vaikų mama Teneal tapo „TikTok“ žvaigžde, kai pasidalijo savo plaukų dažymo patirtimi. Moteris pati dažėsi plaukus ir patyrė alerginę reakciją.

Teneal iš JAV nusprendė pasidažyti plaukus, tačiau vietoj išpuoselėtų plaukų jai liko patinęs veidas ir raudonas bėrimas, skelbė dailystar.co.uk.

Trijų vaikų mama pastebėjo, kad jos galva patinsta praėjus dviem dienoms po pirmojo dažymo. Per porą dienų ji du kartus kreipėsi į ligoninę, kad jai būtų suteikta medicininė pagalba.

Nepaisant to, moteris šioje situacijoje įžvelgė ir humoro bei socialiniame tinkle pasidalijo patinimo progresavimu.

Iš pradžių jai ant kaklo ir galvos odos atsirado raudonas bėrimas. Tačiau tai greitai pablogėjo, nes Teneal veidas ir paakiai ėmė tinti.

@teneal.b Without the sound lol #fyp #viral #allergicreaction #haircolor #beaware #idaho #neveragain #swollenface #nothing ♬ original sound – ❤️❤️T.Bernardd ❤️❤️

Vos per dvi dienas mamos reakcija taip sustiprėjo, kad jos galvos forma pasikeitė taip, jog kai kurie žmonės ją prilygino „ateiviui“.

Laimei, moteriai buvo išrašyti vaistai, kurie padėjo sumažinti patinimą.

@teneal.b Update—-feel free to ask questions ❤️❤️❤️ thanks for all the love and advice #fyp #viral #allergicreaction #haircolor #idaho #swollenface #neveragain #beaware #nojoke #forreal ♬ original sound – ❤️❤️T.Bernardd ❤️❤️

www.tv3.lt

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer