Nerijaus Juškos žmona Agnė atvirai – apie santykius ir gyvenimą su baleto primarijumi: „Jaučiau baimę būti žaisliuku“

Baleto primarijaus Nerijaus Juškos žmona Agnė Juškienė pripažįsta, kad daugelis iki šiol įsivaizduoja, kad ji irgi yra balerina. Smulkutė, lieknutė moteris iš tikrųjų susijusi su menais, bet ne baleto scena, o dainavimu. Tiesa, ši veikla, pasak Agnės, yra labiau jos hobis, nors būtent dainavimo dėka ji sutiko savo gyvenimo vyrą.

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina SEO specialistę, vadybininkę Agnę, kuri atvirai prabilo apie santykius su vyru, dideli amžiaus skirtumą ir bendrą šeimos ateitį.

Iš pradžių buvo atsargi

„Turėjau garbės dainuoti vestuvėse Italijoje, kuriose šoko ir Nerijus. Jau tada aš jam kritau į akį, bet šventė baigėsi ir mūsų bendravimas taip pat. Tačiau maždaug po metų mudu vėl susitikome jau Lietuvoje ir nuo tos akimirkos pradėjome draugauti.

Visgi iš pradžių buvau truputį atsargi, nes žinojau, kad Nerijus yra iš meno pasaulio, pagarsėjęs, kaip vakarėlių siela. Žinot, tokia net baimė buvo, kad nebūti tuo žaisliuku, ta mergina, su kuria galbūt nueis į vieną renginį, į kitą ir viskas ties tuo baigsis “, – atvirai sako Agnė.

Galiausiai Nerijui pavyko užkariauti penkiolika metų jaunesnės moters širdį ir pora nusprendė apsigyventi drauge. Agnė tikina niekada nejautusi amžiaus skirtumo, nes tokie dalykai jai nereikšmingi.

„Aš net turbūt pati nesusimąsčiau eidama su Nerijumi į pirmą susitikimą, kad jam tiek metų. Iš savo šeimos ar draugų irgi nesulaukiau jokių užuominų, kad galbūt elgiuosi neteisingai tekėdama už vyresnio vyro ir dar menininko. Kai kurie net juokavo, jog kaip tik gerai, kai sutuoktinis vyresnis, nes moterys juk greičiau sensta“, – juokdamasi pasakoja Agnė.

„Nemėgstu susireikšminusių žmonių, kurie save laiko pasaulio bamba. Esu už nuoširdumą, atvirumą, man turi būt gera su žmogumi bendrauti, turi būti ryšys. Kaip šiandien dieną prisimenu, kai su Nerijumi nuėjau į pirmąjį pasimatymą, atrodė, kad tą žmogų pažįstų jau seniai. Jo veidas man savas, gera su juo būti“, – atviravo moteris.

Nejaučia pavydo

Bet ar lengva gyventi su artistu, kuris daug gastroliuoja, dažnai yra apsuptas kolegių moterų? Ar nesunku pasitikėti Nerijumi – populiariu, patraukliu ir daug gerbėjų dėmesio sulaukiančiu vyru?

„Vienintelis dalykas, kurio nekenčiu yra melas. Esu ne kartą Nerijaus prašiusi, kad jeigu atsiras kita moteris – tu tik man pasakyk. Man svarbiausia atvirumas, reikia sakyti tiesą, tada pasitikėjimas tuo žmogumi negriūna“, – tikina Agnė.

„Nenorėčiau net, kad mano vaikai man meluotu. Tobuliausias šeimos pavyzdys – atvirumas vienas kitam. Jei sudaužysi vazą – pasakyk, švęsi su draugais – pasakyk“, – prisipažino moteris.

Agnė prisipažino, kad niekuomet nepavydėjo Nerijaus kolegėm: „Tai juk yra darbas, reikia tai suvokti. Visokių scenų spektakliuose būna ir pasibučiuoja, apsikabina, aš net diskomforto nejaučiu tai matydama. Didesni diskomfortą jausčiau, jei mano vyrą kažkas mieste užkalbintų. Jei jis „paslystų“ šokdamas su partnere, manau, jis nebūtų profesionalas. Turi atskirti darbą, romaną ir kitus santykius.“

Tačiau vieno moteris netoleruotų: „Jei būtume renginyje dviese ir jis flirtuotų su kitomis tikrai ramiai į tai nežiūrėčiau. Pavydo nėra iki kol jo nesukeli. Nerijus sako, kad yra labai pavydus, bet aš jo niekuomet nemačiau pavydint. Jei aš esu su vyru, aš su juo esu visu šimtu procentų. Nematau nei tikslo, nei požiūrio „eiti į kairę“.

Pakeitė motinystė

Du vaikus auginanti Agnė džiaugiasi tokiomis gyvenimo dovanomis: „Man motinystė yra viskas. Kol vaikų nebuvo, aš buvau darbaholikė ir karjeristė. Esu perfekcionistė, net būdama nėščia dirbdavau iki vėlumos, studijavau magistrantūrą, mokinausi, dirbau, anksti keldavausi. Jaučiau šoką, kai išėjau motinystės atostogų, nesuvokiau to fakto, kad nieko nereikia daryti ir tiesiog reikia ramiai laukti.“

Penkerius metus motinystės atostogose buvusi moteris tikino, kad tai buvo maloniausias laikas skirtas vaikams: „Ne kartą girdėjau „sėdi namuose, jau užsisėdėjai“, vis galvodavau, ką tai reiškia. Jokios depresijos požymių niekada nejaučiau, visą laiką esu su šypsena, vaikų dienotvarkė sudėliota ir kai kiti stebėdavosi, kaip man neatsibodo, aš net kitaip nenorėdavau, man gera būti su vaikai namuose ir leisti su jais laiką.“

Prakalbus apie trečiąją atžalą moteris nusijuokia: „Dabar man yra labai gerai, šiai dienai vaikų neplanuoju, bet jų su Nerijumi niekuomet ir neplanavome. Kai laukiausi dukros, su Nerijumi džiaugiamės, kad viskas idealu, turime vyresnį sūnų, gims mergaitė, tobula pora. Nereikia iš likimo norėti per daug, reikia rūpintis vaikais ir jiems skirti kokybišką dėmesį, mes su Nerijumi dabar tai gebame daryti. Manau, geriau mažiau, bet kokybiškai, nei daug, vardan, daug.“

Visą interviu su A. Juškiene žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...