Netektį išgyvenęs „2 Donatai“ narys siunčia padėką: žodžiai paliečia širdį

Ilgamečio scenos partnerio, grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko netektį išgyvenantis dainininkas Karolis Akulavičius sulaukė gražaus įvertinimo Akmenėje. Vyras negaili padėkos žodžių, nes tokie įvertinimai skatina judėti į priekį.

K. Akulavičius buvo apdovanotas Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro, kuriame užima renginių koordinatoriaus pareigas, organizuojamo padėkos vakare „Po mūzos sparnu“ su komanda buvo nominuoti kaip „Kūrybiškiausia komanda“.

Dėkojo visai komandai

Džiugia žinia apie įvertinimą vyras pasidalino savo socialinių tinklų paskyroje, o prieš kelias dienas jis parašė gražią padėką, kuria sutiko pasidalinti su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

„Noriu asmeniškai padėkoti visam Akmenės kultūros centro kolektyvui…

Dirbdamas su Jumis dar kartą įsitikinu, kad po vieną mes galime daug, bet kartu – gerokai daugiau.

Kiekvieną projektą pradedam nuo balto popieriaus lapo, o tai, ką sukuriame – džiugina daugybę žmonių!

Esame nepalaužiama jėga tiek, kiek turime noro ir užsidegimo. Džiaugiuosi, jog esame sujungti šia negęstančia kūrybine liepsna.“

Susisiekus su K. Akulavičiumi, naujienų portalui tv3.lt jis pasidžiaugė, kad praėjusiais metais jis buvo nominuotas vienas kaip „Metų proveržis“, tad tai – nebe pirmoji jo „Ant mūzos sparnų“ statulėlė.

https://www.facebook.com/karolis.akulavicius/posts/pfbid02BUjuUHkA5xaajhyGyhp3CB1VVdUGok32Tw2uTjQtwhtBkBaRXpjWhT6f4Pt3uv2Xl

Džiaugiasi įvertinimu

Anksčiau, praėjusių metų sausio 25-ąją, K. Akulavičius rašė:

„Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras organizavo jau VII-ąjį tradicinį kultūros darbuotojų ir mėgėjų meno kolektyvų padėkos vakarą „PO MŪZOS SPARNU“.

Viena iš 8 nominacijų įteikta man – Akmenės kultūros namų renginių koordinatoriui.

Nominacija „SUGRĮŽIMAS SU TRENKSMU“.

Už tai, kad į Akmenės kultūrą grįžau su trenksmu… Įgyvendinti renginiai, tokie kaip:

„Aviacijos šventė“

„Duetų vakaras 2021“

„Akmenės vyro nominacijų vakaras“

Didžiausią ačiū noriu tarti savo kolektyvui, už bendradarbiavimą, vienas kito išklausymą, už pagalbą susidūrus su bet kokiom problemom. Ir, aišku, Akmenės žmonėms, kurie pastebi naujoves ir jas vertina. Man didžiausias įvertinimas yra ne statulėlės, bet jūsų atėjimas į mūsų organizuojamus renginius.“

Jis išdavė, kad šiais metais laukia daug naujų projektų, o vienas iš jų – „Ventukų“ sugrįžimas į sceną keliems pasirodymams.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer