Netikėtai ištrinta influencerės „Instagram“ anketa: tokios isterijos žmonės dar nėra matę

Šiais laikais nuo socialinių tinklų priklausomais tampa vis daugiau žmonių, o kai kuriems tai – ne tik pramoga, bet ir pragyvenimo šaltinis.

Vienos influencerės istorija sudrebino internetą – netikėtai ištrinta jos paskyra merginai sukėlė pačią tikriausią isteriją.

„Instagram“ žvaigždė Jessy Taylor pasidalijo kraupiu įrašu „YouTube“ platformoje, kur atvirai pasidalijo savo patirtimi. Vaizdo įraše ji negalėjo nustoti verkti – atrodė, kad merginos gyvenimas baigtas. „Be savo sekėjų aš – niekas“, – verkdama sakė ji.

„Mano „Instagram“ paskyra netikėtai išsitrynė. Bandau visiems skambinti ir prašyti, kad ji būtų atkurta, bet niekas man nepadeda“, – vaizdo įraše kalba mergina.

„Ir kol žmonės manęs nekenčia ar bando įrodyti, kad mano nuotraukos nėra tinkamos, viskas, ką aš bandau padaryti, tai tik tapti geresniu žmogumi“, – negailėdama keiksmažodžių pridėjo Jessy.

„Visiems, kas bando įrodyti, kad mano nuotraukos yra netinkamos, aš noriu paskayti, kad jūs griaunate man gyvenimą, nes aš tokiu būdu užsidirbu, ir to prarasti aš nenoriu. Žinau, kad žmonės padarytų viską, kad matytų, jog man nepasisekė taip pat, kaip ir jiems. Jie norėtų, kad dirbčiau nuo 9 iki 17 valandos, tačiau tai – ne aš, aš į Los Andželą atvykau ne dėl to“, – toliau liejo ašaras influencerė.

Mergina dar bandė sukelti gailestį sakydama, kad prieš savo sėkmę „Instagram“ ji anksčiau dirbo prostitute, vėliau – greitojo maisto užkandinėje.

„Suvokite, kad aš neturiu jokios patirties, turiu 20 tūkst. skolą už mokslus koledže“, – pasakojo „Instagram“ žvaigždė.

Vis dėlto tai ne tik, kad nesuminkštino jos sekėjų širdies – jie netgi pakraupo.

„Apgailėtina“, „Puikus pavyzdys, kaip žmonės tampa priklausomi nuo socialinių medijų“ – rašė komentatoriai.

Tiesa, Jessy jau susikūrė naują „Instagram“ paskyrą. Dabar ją seka vos daugiau nei 3 tūkst. žmonių.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...