Netyla aistros dėl motinos paliktos 3-metės: paviešino, kaip atrodė butas

Rusijoje netyla aistros dėl motinos, kuris sąmoningai paliko savo 3-metę dukrą vieną namuose. Maisto ir vandens neturėjusi mergaitė mirė. Dabar rusai reikalauja sugriežtinti bausmę įtariamai žudikei, o žiniasklaidoje pasirodo vis daugiau kraupių nusikaltimo aplinkybių.

Maža to, šią savaitę buvo sulaikyta ir vienos iš Kirovo, kur gyveno motina su mergaite, poliklinikų direktorė. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad mergaitė net dvejus metus nesilankė pas gydytojus, o poliklinikos vadovybė nesiėmė būtinų kontrolės priemonių, rašoma REN TV.

Motina norėjo atiduoti vaiką į globos namus

Primename, kad 3-metė mergaitė buvo palikta viena namuose septynioms dienoms. Moteris išvyko, vienais duomenimis – „šėlti su draugais“, kitų šaltinių teigimu, ji dirbo bare pamaininiu grafiku.

Pirminiais duomenimis mergaitė mirė nuo dehidratacijos. Savo mirusią anūkę aptiko ją su gimtadieniu nusprendusi pasveikinti įtariamosios mama. Iš motinos paviešinto motinos susirašinėjimo su artimaisiais sprendžiama, kad ji norėjo atsikratyti vaiko – atiduoti į vaikų namus.

Moteris nuolat keičia savo parodymus. Iš pradžių ji tikino, kad „nesutarė su močiute, kuri prižiūrės vaiką“. Vėliau, kad jai pritrūko pinigų taksi, todėl ji negalėjo grįžti namo. Tyrimų komiteto atstovai informavo vietos žiniasklaidą, kad jaunai mamai gresia įkalinimas ir iki gyvos galvos.

Bute aptiko šiukšlyną

Internete taip pat pasirodė į butą, kuriame buvo palikta mažylė, atvykusių pareigūnų ar žiniasklaidos atstovų darytas vaizdo įrašas.

Jame matyti, kad bute gyventa antisanitarinėmis sąlygomis. Ant grindų – kalnai šiukšlių, buteliai, maišai, maisto likučiai ir drabužiai. Tarp kalno šiukšlių mėtosi ir pavieniai vaikiški žaislai ar drabužiai. Skurdūs baldai taip pat apgailėtinos būklės.

Močiutė įrašė kreipimąsi

Mergaitės močiutė, kuri pirmoji ir surado jau mirusį vaiką, vasario 25-ąją išplatino vaizdo įrašą. Jame moteris dėkoja visiems neabejingiems žmonėms, kurie pervedė į jos darbovietės direktoriaus sąskaitą pinigų.

„Aš noriu širdingai padėkoti žmonėms, suteikusiems materialinę pagalbą mano dukrai nužudžius mano anūkėlę“, – pareiškė ji.

Močiutės teigimu, visas gautas lėšas (apie 250 eurų) ji skirs anūkės laidotuvėms.

Internete taip pat atsirado peticija, kurioje Kirovo gyventojų vardu yra reikalaujama paskirti įtariamajai kaip įmanoma griežtesnę bausmę.

„Tai turėtų tapti pavyzdžiu, vienišoms mamoms ir jaunoms šeimoms“, – teigiama tekste, kurį pasirašė daugiau nei 5 tūkst. interneto vartotojų.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...