Pakistane per gaisrą traukinyje žuvo daugiau kaip 65 žmonės

(AFP-AP-„Interfax“-BNS). Pakistano rytinėje Pandžabo provincijoje daugiau kaip 65 žmonės žuvo ir dar dešimtys buvo sužeista per gaisrą keleiviniame traukinyje, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.

„Kaip rodo iš įvykio vietos mus pasiekianti informacija, žuvo daugiau kaip 65 žmonės ir per 40 buvo sužeisti“, – naujienų agentūrai AFP sakė Pandžabo sveikatos apsaugos ministrė Yasmin Rashid (Jasmin Rašit). Pasak jos sužeistieji yra vežami į vietos ligonines; daugelio jų būklė – kritinė.

Pasak Rahymjar Chano miesto komisaro pavaduotojo Jamilo Ahmedo (Džamilo Ahmedo), gaisras kilo sprogus dujų viryklei, naudotai valgiui gaminti. Per incidentą, įvykusį traukiniui važiuojant netoli Liakuatpuro miesto, ugnis apėmė tris vagonus.

Geležinkelių ministras Rashidas Ahmedas (Rašidas Ahmedas) žurnalistams sakė, kad dauguma keleivių žuvo, kai apimti panikos iššoko iš liepsnojančių vagonų.

Televizijos reportaže metėsi iš vagonų besiveržiančios liepsnos ir girdėjosi žmonių klyksmai.

„Siaubinga… tragedija traukinyje, kur sprogo keleivio vežtas dujų balionas“, – per „Twitter“ parašė žmogaus teisių ministrė Shireen Mazari (Širin Mazari).

Pakistano geležinkelių būklė dešimtmečius blogėjo dėl korupcijos, netinkamo valdymo ir investicijų stygiaus, tad traukinių avarijų šalyje pasitaiko neretai.

Liepą tame pačiame rajone mažiausiai 23 žmonės žuvo iš rytinio Lahoro miesto važiavusiam keleiviniam traukiniui įsirėžus į prekinį sąstatą, sustojusį prie pervažos.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...