Pamirškite nagų grybelį: prireiks vos 1 naminės priemonės

Turbūt kiekvieno virtuvėje būtų galima rasti sodos, tačiau ar žinote, kur ją galima panaudoti? Soda turi antibakterinių savybių, kurios padeda kovoti su odos, burnos ar net peršalimo problemomis Tačiau, kad ir kokia soda būtų puiki nereikėtų persistengti pradėjus naudoti šią priemonę. Tačiau tinkamais kiekiais taikydami sodą, galite pasiekti stulbinamų rezultatų.

Balta šypsena

Sodą galite naudoti norėdami balinti dantis, pašalinti nuo jų apnašas ir geltonas dėmes. Naudojimo būdas yra labai paprastas, užtenka tik sumaišyti truputėlį sodos su dantų pasta ir išsivalyti dantis.

Taip pat galite pasiruošti ir balinimo mišinį. Sumaišykite 2 šaukštus sodos, 4 šaukštus ciberžolės šaknies ir 3 arbatinius šaukštelius pirmojo spaudimo kokosų aliejaus. Rekomenduojama mišinį naudoti daugiausiai kartą per dieną ir taip kelias dienas.

Nepriekaištinga veido oda

Sodos pagalba sėkmingai pašalinsite negyvas odos ląsteles ir subalansuoja odos pH lygį. Sumaišykite filtruotą rožių vandenį su 1-2 arbatiniais šaukšteliais sodos. Vieną arba du kartus per savaitę užtepkite pastos ant veido ir palaikykite minutę. Tada pamasažuokite veidą pirštais ir nuplaukite drungnu vandeniu.

Kenčiate nuo odos sutrikimų, bėrimo, niežulio ar sudirgimų? Galite sumažinti uždegimą, naudodami sodą. Jei niežulys kankina visą kūną, išbandykite sodą vonioje. Įberkite 1 puodelį sodos į vėsų vandenį ir leiskite sau pamirkti jame bent 10 minučių per dieną.

Puiki plaukų priežiūra

Besiriebaluojančią galvos odą galite valyti sodą sumaišę su šampūnu. Taip pat galite darytis sodos kaukes du kartus per mėnesį siūloma naudoti sodos ir vandens mišinį. Užtepkite jį ant drėgnų plaukų, leiskite įsigerti ir po penkių minučių išskalaukite.

Nudegimų saulėje gydymas Jei nudegėte saulėje soda padės nuraminti sudirgusią odą. Gulėjimas vonioje įmaišytoje vienu puodeliu sodos padės atsigauti jūsų odai.

Nagų grybelis

Nors nagų grybelis yra sunkiai pašalinimas, tačiau ir šį kartą į pagalbą galite pasitelkti sodą. Savo rankų ar kojų nagus tepkite sodos ir vandens mišiniu, o poto gerai nuplaukite.

Malonus kūno kvapas

Soda sugeria prakaitą ir drėgmę nuo odos ir tokiu būdu sumažina nemalonų kūno kvapą. Jūs galite naudoti jos ir kukurūzų krakmolo mišinį tiesiai ant savo pažastų, kad pašalintumėte blogą kvapą ir sumažintumėte prakaitavimą.

 

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...