Panevėžio ligoninėje gimė negyvas kūdikis: tėvas kaltiną ginekologę

Panevėžio ligoninėje gimė negyvas kūdikis. Vaiko tėvas dėl šios nelaimės kaltina Radviliškio pirminės sveikatos priežiūros centro akušerę ginekologę, prižiūrėjusią jo žmoną. Gimdyvė dėl komplikacijų gydoma reanimacijos skyriuje. Policija pradėjo tyrimą.

Nedidelis žemės kauburėlis Radviliškio rajono kapinėse, balti rožių žiedai, negęsta žvakės. Ten palaidotas prieš kelias dienas negyvas gimęs kūdikis. Vaiko tėvas dėl naujagimio mirties kaltina žmoną prižiūrėjusią ginekologę.

Susisiekus su kūdikio tėvu jis nepanoro viešai kalbėti apie pirmagimio netektį ir dėl ko kaltina gydytojus, sako, kad jam ir jo šemai dabar labiausiai norisi ramybės. Tačiau ketvirtadienį jis kreipėsi į Radviliškio policiją, prašydamas nustatyti, kas kaltas dėl jo šeimos tragedijos.

„Pretenzijų jiems jis turi dėl to, kad spalio 29 dieną jo žmona Panevėžio ligoninėje pagimdė negyvą kūdikį, nors jis buvo ir sveikas, ir išnešiotas. Nėštumo metu moterį prižiūrėjo Radviliškio ginekologė. Vyras mano, kad jei Radviliškio ginekologė būtų tinkamai atlikusi savo pareigas, nelaimė nebūtų įvykusi“, – komentuoja Šiaulių apskrities policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Moteris dėl komplikacijų gydoma ligoninės reanimacijos skyriuje. Tiek Radviliškio pirminės sveikatos priežiūros centro, kuriame buvo prižiūrima besilaukianti moteris, tiek Panevėžio ligoninės, kur įvyko ši nelaimė, vadovai visuomenei paaiškinti savo versiją, dėl ko atsitiko ši nelaimė, atsisako.

Neva dėl asmens duomenų apsaugos. Tėvas prasitarė, kad su medikais ruošiasi bylinėtis teisme. Jei teisme pavyktų įrodyti, kad naujagimis negyvas gimė dėl medikų kaltės, medikei grėstų bauda ar net laisvės atėmimas iki dvejų metų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer