Panevėžyje girta moteris per 7 aukšto langą išmetė šunį: kaimynai nesulaiko ašarų

Nesuvokiamas žiaurumas Panevėžyje – moteris iš septinto aukšto išmetė savo šunį. Jaunas šuniukas po patirtų sužalojimų neišgyveno. Paaiškėjo, taip žiauriai su gyvūnų pasielgė visiškai girta jo šeimininkė.

Pareigūnai pradėjo tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnu.

„Dieve, Dieve, kaip proto neturėt, išmest šunį“, – iš 7 aukšto išmestas jaunas šuniukas dar judina kojytes. Tai matyti pasibaisėjusios panevėžietės liudininkės filmuotuose vaizduose. Kraupų įvykį sekmadienio vakarą ji matė savo akimis.

„Paskutiniu momentu prieš išmetimą taip ten suklykė tas šuniukas, mes atsidarėm langą, šone viskas vyko. Tiesiog skridimas šuniuko, aš net užsidengiau ausis, kad negirdėčiau to kritimo ant žemės“, – pasakoja įvykio liudininkė Kristina.

Moteris skubiai iškvietė pagalbą. Apie žiaurų kaimynų elgesį pranešė policijai.

„Atėjo jie ieškoti šuniuko, kaip tik policija atvažiavo, sako, ko jūs čia ieškot? Šuniuko. Sako jis turėjo lakstyt ar bėgiot, kažkaip taip“, – kalba Kristina.

Liudininkės draugė sunkiai sužalotą jauną mišrūną skubiai nuvežė pas veterinarijos gydytoją. Tačiau padėti šuniukui veterinaras nebegalėjo. Sunkiai sužalotas keturkojis neišgyveno.

„Šonkauliai sutrupinti, nuo smūgio stuburas visas sulaužytas, baisu, baisu, ką turėjo iškęst“, – teigia Kristina.

Bute, per kurio langą išmestas šuniukas, anot kaimynų, jauna pora gyvena maždaug metus. Esą nevengia stikliuko. Daugiabučio gyventojai negali patikėti tokiu kaimynų žiaurumu ir sunkiai tvardo ašaras.

„Ir ant rankų laikius esu, gražus, mažutis, jis dar metų net neturėjo. Aš pati turėjusi gyvūnėlį, skaudu labai, kai tokie žmonės gyvena aplinkui, nežinau“, – sako kaimynė Ramutė.

„Taip, kad vaikelį išmestų, net va verkt rodos“, – kalba kaimynė Julija.

Ne vieną keturkojį draugą turėjęs Valdas apie žiaurų sekmadienio įvykį sužinojo iš kaimynų.    

„Tragedija, aš naktį negalėjau miegot. Ar normalus žmogus gali taip padaryt. O šiandien tai teisinasi, kad niekas neišmetė, kad šuniuką vedžiojo ir šuniukas susilaužė šonkaulius“, – pasakoja kaimynas Valdas.

„Gal žmogui su protu blogai, gal girtas, va paėmė ir išmetė. Gal susipyko tarpusavyje ir išmetė. Žmonėms būna visaip“, – sako kaimynė Gitana.

Paaiškėjo, kad išties augintinį sekmadienio vakarą pro langą išmetė visiškai girta moteris.

„Įvykio vietoje moteris buvo neblaivi, stipriai neblaivi. Į alkotesterio matuoklį pripūtė beveik 3 promiles. Moteris buvo sulaikyta įvykio vietoje ir vėliau apklausta. – Ar ji aiškina aplinkybes, kodėl išmetė šunį? – Kol kas tų aplinkybių neviešinam“, – teigia Panevėžio policijos atstovas Tadas Martinaitis.

Panevėžio policijos pareigūnai pradėjo ikiteisinį tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Moteriai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer