Pareigytė su vyru paminėjo ypatingą dieną: pasirinko neįprastą vietą

Spalio 16-oji diena dainininkės ir renginių vedėjos Nijolės Pareigytės-Rukaitienės ir Rimvydo Rukaičio šeimoje ypatinga – pora atšventė 8-ąsias vestuvių metines.

Sukakties proga, žinoma moteris savo socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo asmenuke su vyru ir linkėjo ilgų ir laimingų metų kartu.

Tiesa, pora vestuvių metines paminėjo pirmajame šalies miego SPA atidaryme. Savo aštuonerių metų santuokos sukaktį pradėjo švęsti viešbutyje „Amberton Green Spa Druskininkai”.

Ankstesniuose interviu apie santuoką Nijolė atskleidė, kas, jos manymu, yra svarbiausia, norint turėti darnius santykius.

„Kad nepasikeistų jausmai, kuriuos jaučiate prieš vestuves, nesužvaigždėkite vienas prieš kitą ir viskas bus gerai!“ – sakė „69 Danguje“ narė.

Moteris teigė, kad santuokoje svarbiausia – bendravimas: „Įsiklausykite vienas į kitą, bendraukite, jeigu kas nepatinka – pasakykite. Jeigu nenorite pamilti savo antrosios pusės trūkumų – teks išsiskirti“. Pasak dainininkės, ji per savo penkerius santuokos metus suprato, kad nieko svarbesnio už šeimą nėra – ją reikia branginti.

Anot N. Pareigytės-Rukaitienės, neturėtų taip nutikti, kad po vestuvių poros santykiuose kas nors pasikeistų: „Atvirkščiai, santuoka turėtų suartinti porą, sutvirtinti jausmus, abu turėtų dar labiau stengtis gražiai sutarti ir priimti vienas kitą tokius, kokius pamilo ir kodėl nutarė susituokti.“

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...