Pasipiktino policijos darbu: Vilniaus kieme užfiksavo automobiliu besidraskantį chuliganą, o pareigūnai net neatvyko

Vilniuje, Girulių gatvėje, užfiksuotas kieme tarp sustatytų automobilių pavojingai manevruojantis „Volvo“. Įsitikinę, kad vairuotojas buvo girtas gyventojai piktinasi, jog dukart kviesti policijos pareigūnai taip ir neatvyko patikrinti jiems pateiktos informacijos.

Su naujienų portalu tv3.lt susisiekė skaitytoja, kuri ne tik atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas minėtas „Volvo“ automobilis, bet ir pasidalijo turima informacija bei savo nuomone apie šį atvejį.

„Liepos 25 d., 22.20 val., Girulių g., Vilniuje, automobilis „Volvo V70“ chuliganiškai važinėjo kiemuose. Vairuotojas svilino padangas, bandė driftinti, taip keldamas pavojų sau ir kitiems. Vairuotojas buvo visiškai girtas. Yra liudininkų, kurie matė, kaip jis išlipo iš automobilio ir pabėgo namo. Nuo vairuotojo sklido alkoholio kvapas. Neįmanoma buvo susikalbėti.

Pilietiški kaimynai susirinko kieme. Paskambino policijai. Pareigūnai pasakė laukti ekipažo. Po gero pusvalandžio dar kartą buvo paskambinta policijai. Tačiau ji tiesiog atsisakė atvykti, nes Vilniuje tuo metu buvo 10 policijos automobilių: 6 saugo pabėgėlius, likę 4 tiesiog nevyks, nes čia nėra labai skubus reikalas.

Pasirodo Lietuvos piliečių saugumas dabar nesvarbus. Anot policijos, kaip žmonės nustatė vairuotojo girtumą? Iš akies to neįmanoma padaryti. Jūs rimtai, policijos pareigūnai? Kol buvo laukiama policijos, įvykį matę liudininkai sužinojo „Volvo“ vairuotojo adresą. Policijai tereikėjo sulaikyti chuliganą. Norime paviešinti tokį policijos pareigūnų darbą. Matyt, naujas šūkis: „Ginti. Saugoti. Padėti.“ yra skirtas pabėgėliams“, – savo laiške piktinosi vilnietė.

Gali nubausti pagal pateiktą įrašą

Policijos atstovai patvirtino, kad pirmo pranešimo sulaukė 22.19 val. Skambinęs asmuo teigė, kad jų kieme pavojingai šonaslydžiu važinėja automobilis „Volvo“, vairuotojas gazuoja, pavojingai manevruoja.

Vos po 3 minučių į policiją paskambino jau kitas asmuo, kuris pasakė, kad vairuotojas paliko automobilį krūmuose ir išlipęs nuėjo namo, matė kaip įėjo į laiptinę. Antras skambinęs vyras patvirtino, kad rašys pareiškimą per epolicija.lt sistemą.

Policijos atstovai patvirtino, kad į įvykį nevažiavo būtent dėl iškart gauto antro pranešimo, kuriame teigta, jog vairavimo momentas yra baigtas ir galimai pavojingai manevravęs vairuotojas yra palikęs transporto priemonę bei parėjęs namo.

„Skambinęs žmogus pasakė, kad parašys pareiškimą per epolicija.lt sistemą. Situacija bus įvertinta pagal pateiktą vaizdo medžiagą. Policija priims vaizdo įrašą ir jį išnagrinės. Tokiu atveju asmuo gali būti nubaustas už kelių eismo taisyklių pažeidimą“, – pasakojo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...