Pasirinkite Vieną Simbolį – Jis Išduos Jūsų Gyvenimo Problemas

Pasirinkti simboliai ne tik patraukia mūsų akį, bet atskleidžia ir mūsų asmenybės tipą. Išbandykite šį testą, kuris atskleis jūsų gyvenimo problemas.

Įdėmiai įsižiūrėkite į paveikslėlį ir pasirinkite vieną simbolį.

1.Jeigu pasirinkote liūtą – Jis simbolizuoja saulę ir poreikį kontroliuoti savo likimą.

Problema: Jei pasirinkote liūtą, tuomet tikriausiai stengiatės pabėgti nuo savo dabarties. Liūtas simbolizuoją saulę, galingą energijos šaltinį. Taigi, liūtas mėgsta dominuoti.

Gyvenime jūs viską susikūrėte pats, tačiau dabar trokštate kažko naujo.

Patarimas: Atraskite ramybę savo pasirinkimuose. Jūsų išmintis juda tinkame linkme, tačiau visada prisiminkite, kad likimas yra būtent jūsų rankose.

2.Jeigu pasirinkote smėlio laikrodį – Jis yra neišvengiamumo simbolis ir simbolizuoja laiko ratą.

Problema: Jei pasirinkote smėlio laikrodį, tikriausiai jaučiatės įstrigęs savo praeityje Galbūt gyvenime turėjote skaudžių įvykių, kurių nepamirštate iki šiol. Šiuo metu neišnaudojate visos savo energijos.

Patarimas: Prisiminkite, kad praeitis turi likti praeitimi. Stenkitės gyventi šia diena, užsiimti nauja veikla ir pomėgiais.

3.Jeigu pasirinkote mėnulį – Mėnulio jėgos yra susijusios su emocijomis ir paslėptomis tiesomis.

Problema: Jeigu pasirinkote mėnulį, tai atskleidžia, kad šiuo metu ramybės nerandate savo širdyje. Šiuo metu iki galo negalite susitvarkyti su savo emocijomis ir tinkamai jas suprasti.

Patarimas: Išmokite išreikšti savo jausmus aplinkiniams. Jų slopinimas ir slėpimas tik pridarys daugiau žalos.

4.Jeigu pasirinkote raktą – Raktas yra siejamas su mūsų gyvenimo kelio suvokimu.

Problema: Jei pasirinkote raktą, gali būti, kad šiuo metu besąlygiškai ieškote atsakymo. Jums svarbu suvokti, kodėl jūs esate čia ir kokia yra jūsų gyvenimo misija.

Patarimas: Leiskitės į įvairias keliones. Tai nebūtinai privalo būti užsienio šalys, galite pakeliauti ir po savo miestą, aplankyti įdomias vietas, susipažinti su naujais žmonėmis.

5.Jeigu pasirinkote ranką – Ši ranka yra susijusi su apsauga nuo blogio jėgų.

Problema: Jeigu pasirinkote šią ranką, tuomet jūs tikriausiai tikite, kad šiuo laikotarpiu jus persekioja nesėkmė. Trokštate laisvės ir ramybės, nuolatos pastebite tam tikrus įspėjančiuosius ženklus.

Patarimas: Neieškokite ypatingų ženklų, o patys atraskite savo vidinę ramybę. Atsipalaiduokite, pasirūpinkite savo sveikata ir vidine energija.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...