Pasiruoškite: užklups šaltis, sniegas, sinoptikai įspėja ir vairuotojus

Sinoptikai praneša, kad Lietuvą užklups vis šaltesni orai, o vairuotojams reikės pasisaugoti, mat kai kur bus susiformuos plikledis, iškris sniegas.

Lietuvos link jau plaukia vis vėsesnis oras iš šiaurės. Artimiausią naktį oro temperatūros kreivė pamažu slinks žemyn, paryčiais vyraus 1 – 3, rytuose kur nors iki 5 laipsnių šalčio. Rytoj beveik nešils, įdienojus bus 1–2 laipsniai šalčio, prie pat jūros apie 0.

„Kitaip tariant, artėjančios žiemos kvapas vis stiprės. Naktį dangus giedrysis, dieną debesų vėl daugės. Naktį kritulių tikimybė menka, dieną pasnyguriuos kur nors rytuose. Vietomis plikledis. Naktį bus iki 1–3, kur nors net 5 laipsnių šalčio, rytoj liks 1–2 laipsniai šalčio, prie pat jūros apie 0“, – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienį vietomis, daugiausia rytinėje ir pietinėje Lietuvos dalyje šiek tiek pasnigs. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 2–4 laipsnius šalčio, dieną bus apie 1–3 laipsnius šalčio, kai kur apie 0.

Šeštadienį kai kur truputį pasnigs, bet labai mažai. Naktį bus jau 5–7 laipsniai šalčio, Dieną vyraus 1–3 laipsniai šalčio, kai kur apie 0. Plikledžio saugotis reikės ir penktadienį, ir šeštadienį. Švelniai žiemiški orai bus ir sekmadienį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer