Pasisakė su Gražuliu neva susižadėjusi auklė: iškoneveikė Birutę ir prabilo apie ryšį su Petru

Seimo nario Petro Gražulio ir jo buvusios mylimosios bei dukrelės motinos Birutės Navickaitės santykių audros nerimsta iki šių dienų – pora vis nepraleidžia progos vienas kito paerzinti. Vis dėlto vasarą viskas peržengė ribas – apie tai Birutė atvirai papasakojo laidoje „Prieš srovę“.

Kaip sakė buvusi P. Gražulio mylimoji, kai pasamdė auklę, nė nenumanė, kad tarp jos, pačios Birutės ir Petro užgims tokia kova. Tiesa, įspėjimų, kad jos samdyti nereikėtų, Birutė tikina sulaukusi ir anksčiau. O štai dabar ji sulaukė žinios iš pačios auklės, jog, neva, ji susižadėjo su Petru.

Nuotraukos, kurios įžiebė konfliktą

Kaip pasakojo B. Navickaitė, pasamdžiusi 60-ties metų auklę savo ir Petro dukrelės priežiūrai, ji tikrai nesitikėjo, kad įvykiai pasisuks tokia linkme. Tiesa, įspėjimų apie auklę ji jau buvo sulaukusi.

„Iš pat pradžių nebuvo jokios nuojautos, kad kažkas būtų negerai. Aš ją pažinojau jau ne vienerius metus, bet mes tiesiog taip susitikdavome, pasisveikindavome, persimesdavome pora žodžių. Nesileisdavom į dideles kalbas ir draugystes. Nepagalvojau, kad kažkas tokio gali įvykti“, – pasakojo Birutė.

Neseniai moteris iš auklės numerio sulaukė dviejų nuotraukų – vienoje auklė pozavo kartu su Petru, o kitoje, neva, gyrėsi Birutei iš vyro gautu sužadėtuvių žiedu.

„Prieš tai atsiuntė jų abiejų kartu nuotrauką ir paklausė, ar aš vėl su juo susipykau, kad Petras vėl su ja miega, nakvoja“, – sakė B. Navickaitė.

Birutė iškart patikėjo, kad jiedu iš tiesų ketina kelti vestuves, o ir auklė jau ne kartą jai yra pasakiusi, kad jiedu – kartu.

O štai Seimo narys viską neigia. „Aš tikrai nežinau Birutės kiekvieno žingsnio ir man nelabai rūpi tas Birutės kiekvienas žingsnis, ką jinai kada veikia, kada ką daro. Man atrodo, kad jei Birutei nerūpėčiau, ji visai nekreiptų dėmesio, kokią moteris prisėdo. Tai gal Birutė įsimylėjusi, bet, Birute, ieškok gražaus, jauno vyro“, – moteriai linkėjo P. Gražulis.

Sužadėtuves neigė ir auklė Rūta. Tiesa, kaip vėliau paaiškėjo, Birutei ji taip pat jaučia neapykantą. „Ar jums nedavė Petras paskaityti žinučių? Kaip ji ant jo šneka? Aš, Petro vietoje, jau seniai nosį jai būčiau sulaužiusi už tokias žinutes. Petras yra ant tiek kantrus žmogus, ant tiek jis tašėm veža maistą jai, mergaitei rūbus veža, pinigų duoda, alimentus siunčia, 300 ar 400 šimtus, o ji šitaip šaiposi. Petro vietoje seniai jai galvą būčiau išdaužusi vidury Basanavičiaus gatvės“, – laidoje sakė ji.

Anot auklės, B. Navickaitė – labai baisi moteris, kuri tik apsimeta tylia pelyte: „Pati pakišo užpakalį Petrui dėl pinigų, ir viskas. Nėra ką apie ją šnekėti. Ir ji dar būtent nuo jo norėjo antrą vaiką pasidaryti. Tai ko ji nedaro su savo metų? Bachūrų ji daug turėjo. Kodėl jinai nesidarė jų su sau lygiu? Nes pinigų nė vienas neturi. Be išsilavinimų, nieko nedirba. Tai darbo biržoje stovintys vaikinai.“

Sulaukė žiaurių grasinimų

O štai Birutė tikina, kad romanas tarp auklės ir Petro užsimezgė dar vasarą. Tada jos jausmai Seimo nariui dar nebuvo atšalę, tačiau laikui bėgant viskas pasikeitė.

„Vasarą, kai išlindo tai, kad jie kartu, aš tikrai pavydėjau. Pavydėjau, be proto pavydėjau. Pati nežinojau, kad galiu šitaip pavydėti. Bet pagal paskutinio pusmečio jų veiksmus, jeigu jie ir susituoks, tai, kaip sakant, jie vienas kitą ir pribaigs, nereikės ir manęs. Lai tik ženijasi ir būna laimingi“, – sakė ji.

Anot moters, baisiausia tai, kad ji iš Petro ir auklės sulaukė baisių grasinimų. „Aš jo [P. Gražulio] būtent to ir paklausiau, sakau, į vestuves pakviestumėt, o ne reketuotumėt. Sakau, kaip suprasti apie tuos 5000, kodėl ji iš manęs reikalauja pinigų tavo vardu? Jis pasakė, kad klausčiau jos“, – sakė Birutė pridėdama, kad Petras apie vestuves nekalba.

Birutė prideda, kad auklė grasino baisiausias dalykais – net ir vaiko atėmimu: „Ji parašė man taip: „Petras nori pasiimti vaiką, aš esu už tai, krauk pinigus, duok 5000 eurų.“ Lyg aš turėčiau Petrui juos grąžinti, nes tai jų pinigai.“

 

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...