Pasivažinėjimas Tarandėje: jaunuoliai sudaužė iš tėvų nugvelbtą „Lexus“

Naktį į sekmadienį policijai buvo pranešta apie Vilniaus pakraštyje įvykusią avariją: apvirto visureigis „Lexus“. Policijai apie avariją pranešę žmonės sakė, kad neaišku kas vairavo automobilį: avarijos vietoje daug jaunuolių, tarp jų ir nepilnamečių.

Teko kviesti ir ugniagesius – pranešta, kad apvirtęs ir ant ratų atsistojęs „Lexus“ pradėjo rūkti. Gelbėtojai užgesino variklio skyrių, atjungė akumuliatorių. Liepsnos neišplito, bent jau salonas neapsvilo. Tačiau automobilis gan smarkiai suniokotas ir per avariją.

Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad visureigiu važinėjosi jaunuoliai, tarp kurių buvo ir nepilnamečių. Žmonės sakė, kad du broliai, vienas jų nepilnametis, be tėvų žinios pasiėmė „Lexus“ pasivažinėti. Esą tėvai išvykę į kitą rajoną papramogauti. Kol tėvai sodyboje, papramogauti sumanė ir vaikai.

Įvykį tiria policija. Pareigūnai buvo sulaikę abu brolius. Kas konkrečiai vairavo automobilį dar nėra aišku, pirminiais duomenimis, vairavęs jaunuolis neturi teisės vairuoti. Be to, asmuo vairavęs visureigį po avarijos pasišalino iš įvykio vietos. Anot įvykio vietoje susirinkusių jaunuolių, automobiliu važiavo daugiau žmonių, ne tik broliai.

Avarija įvyko tamsioje vietoje automobiliui įvažiavus į griovį – medelį nulaužęs „Lexus“ persivertė ir vėl atsistojo ant ratų.

Mašiną suremontuoti, jei tai dar apsimoka, kainuos labai brangiai.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...