Paviešintame įraše Putino išvaizda užminė mįslę: jį sunku atpažinti

Vladimiras Putinas, kuris, kaip manoma, vartoja steroidus gydant skydliaukės vėžį, prieš kelias dienas susitiko su gynybos ministru Sergejumi Shoigou.

Vladimiro Putino veidas atrodė išsipūtęs, o jis pats – išsekęs, kai per susitikimą su aukščiausiu kariniu pareigūnu bandė neužmigti, kaip rodo naujas vaizdo įrašas, skelbia mirror.co.uk.

V. Putinas, kuris, kaip kalbama, gydosi nuo skydliaukės vėžio, vartodamas steroidus, užgriuvo ant savo stalo ir prieš kelias dienas trumpame susitikimo su gynybos ministru Sergejumi Shoigou įraše atrodė pavargęs.

Atrodė, kad trumpam užmigo

Po to, kai kamera užfiksavo trumpą Putino žinutę, atrodė, kad jis trumpam užmigo, kol kamera greitai nusisuka į S. Shoigou ir lieka rodyti jo veidą per didžiąją vaizdo įrašo dalį.

 

Pranešama, kad diktatorių ištiko arba Parkinsono liga, arba skydliaukės vėžys, o nuo karo pradžios apie sergantį tironą sklinda gandai.

Praėjusį mėnesį medicinos profesorius „The Mirror“ papasakojo, kad jo agresyvus sprendimų priėmimas yra dėl to, nes jis vartoja didelę steroidų dozę.

Įtaria aršaus pykčio priepuolius

„Five Eyes“ žvalgybos aljanso vyresnieji veikėjai – Australija, Kanada, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė ir JAV – citavo Kremliaus šaltinius, sakydami manantys, kad yra fiziologinis Rusijos prezidento visuotinai pasmerkto sprendimo pradėti kruviną karą Ukrainoje paaiškinimas.

Sakoma, kad jam yra vadinamieji  „aršaus pykčio priepuoliai“, kurį sukelia ilgalaikis steroidų vartojimas.

Londono universiteto Šv. Jurgio universiteto profesorius Angusas Dalgleishas sutinka ir sako „The Mirror“: „Mes girdime viską, ką žmonės apie jį sako, pavyzdžiui, kad jis greitai praranda kantrybę ir yra labai susierzinęs, todėl manau, kad jis akivaizdžiai vartojo anabolinius steroidus.“

Profesorius A. Dalgleishas sako, kad Kremliaus žvėris yra narcizas, besielgiantis egomaniakiškai, pavyzdžiui, pusnuogis pozuoja ant arklių.

„Tokie žmonės dažniausiai vartoja anabolinius steroidus“, – tęsė jis.

Medikas taip pat sakė, kad gali vartoti opiatus: „Jis turėjo tą labai stiprų nugaros skausmą, todėl greičiausiai vartojo opiatus, jie taip pat gali padaryti mus agresyviais.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer