Pavydi žmona vyrui žirklėmis nukirpo penį

Sakoma, kad pavydas sugadina net ir tvirčiausius santykius. Kinų žiniasklaida ūžia naujiena, kaip pavydi žmona sutuoktiniui žirklėmis nukirpo genitalijas įtarusi, kad šis jai buvo neištikimas.

Moteris ištaikė tinkamą laiką – kol sutuoktinis ryte prausėsi vonioje, stovėdamas prie kriauklės valėsi dantis, ši priėjo iš nugaros ir puolė jį žirklėmis. Ji taikėsi į skaudžiausią vyro vietą – genitalijas. Aštriomis žirklėmis moteris beveik visiškai nukirpo jo penį.
30-metis vyras buvo skubiai išgabentas į ligoninę. Ligoninėje vyras pasakojo, kad žmona visą laiką buvo labai pavydi ir įtarinėjo jį nebūtais dalykais.

Pasak jo, per kelerius metus vyro aplinkoje neliko jokių draugių, bičiulių ar kolegių moterų, nes žmona jam vis keldavo pavydo scenas. Jam netgi buvo draudžiama bendrauti su bet kokiomis jos bičiulėmis, o jei šios ateidavo į poros namus – jam tekdavo likti kitame kambaryje.

„Tą rytą mes susipykome, aš išėjau į vonią nusiprausti. Kai ji atėjo, nepastebėjau, kad rankose laiko žirkles. Ji tarsi prarado kontrolę, nebevaldė savęs ir puolė mane“, – kalbėjo stipriai sužeistas vyras.

Shuguang ligoninėje vyrui buvo atlikta sunki operacija, tačiau pilnas genitalijų atkūrimas jau sunkiai įmanomas. Gydytojai vyrą perspėjo, kad net ir pilnai atsigavus po operacijų, nežinia, ar jis bus seksualiai aktyvus.

 

Šaltinis: anglija.today

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...