Penktadienio horoskopas: puikus metas atsiriboti nuo visko, kas erzina

Penktadienis laukia sudėtingas. Aplinkiniai nevengs provokacijų, todėl vertėtų nepanikuoti ir nedaryti greitų išvadų. Dabar puikus metas atsiriboti ir atsisakyti to, kas kelia nerimą ar erzina. Svarbiausia išlikti budriam ir sprendimus priimti gerai apgalvojus.

Avinas

Nepanikuokite, kad ir ką sužinotumėte, kad ir kas jums pasirodytų. Gali būti, kad jūs apsirinkate, kad kas nors sąmoningai manipuliuoja jūsų nuomone tam tikriems savanaudiškiems tikslams pasiekti. Būkite atidesni vaikams, jų rūpesčiams.

Tauras

Likite atsargūs. Stebėkite aplinkinius: galite sužinoti, kas kenkia už nugaros, kas išduoda jūsų paslaptis, kas rezga prieš jus intrigas. Būkite apdairesni tvarkydami reikalus su užsieniečiais, ypač jei jie jūsų partneriai.

Dvyniai

Tai, kas dabar pasirodys svarbu veikloje, vėliau nepasiteisins. Neskubėkite įsipareigoti tvarkydami dalykinius reikalus: ši našta jus gali sunkiai prislėgti. Gali tekti pakovoti už savo darbo vietą, aukštesnes pareigas.

Vėžys

Ši diena gali parodyti, ar gerus draugus turite, kas jus išties supranta ir ketina padėti. Mažiau planuokite, mažiau žadėkite ir nesidalinkite savais planais su atsitiktiniais žmonėmis. Venkite savo žodžiais, išvaizda ar elgesiu sukelti aplinkinių pavydą.

Liūtas

Laikinai nuo visko atsiribokite ir atsisakykite visko, kas erzina ar gali sukelti nerimą. Nesiimkite jokių reikalų tvarkymo. Atsargiau elkitės su dokumentais, pinigais.

Mergelė

Nereaguokite į provokacijas, atsiribokite nuo svetimos nuomonės, įtakos. Venkite prisiimti atsakomybę už bendrą reikalą: šiuo metu bus sunku įvertinti net artimas perspektyvas (kai kas gali pasisukti šimto aštuoniasdešimties laipsnių kampu).

Svarstyklės

Nusiraminkite ir nepriekaištaukite sau ir artimiesiems, kad ne viską pasiekėte, ne viską turite. Šiandien bei artimiausiomis dienomis bus pavojinga konfliktuoti su kolegomis, darbdaviu, mylimu žmogumi.

Skorpionas

Neskubėkite sakyti „op“: viskas gali apvirsti aukštyn kojomis. Turite įvertinti visus „už“ ir „prieš“. Nepasirašinėkite svarbių dokumentų, neįsipareigokite dėl rimtų dalykų. Susitikite su tikru draugu.

Šaulys

Atsakingas laikas. Gresia vidinis konfliktas, kurį gali labiau paskatinti problemos namuose ir darbe. Greičiau pavargsite, be priežasties nuliūsite, tad pasistenkite atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo ir sunkių, nemalonių darbų.

Ožiaragis

Vėl esate dėmesio centre, vėl matomi ir visiems reikalingi. Dabar darote įtaką aplinkiniams. Vis dėlto neskubėkite atskleisti savo nuomonės, prisiimti moralinės atsakomybės už kažkieno apsisprendimą.

Vandenis

Neskubinkite įvykių, pasidžiaukite ir mažais laimėjimais. Įprastiems darbams skirkite daugiau laiko nei paprastai. Mažiau planuokite: jūsų laukia staigmenos, gresia nenumatytos kliūtis (nuo jūsų nepriklausančios).

Žuvys

Galite prarasti tai, ką jums suteikė partneriai, ką pasiekėte slaptais, galbūt ir ne visai sąžiningais būdais. Nepervertinkite savo galimybių, įsiklausykite į partnerių, antrosios pusės nuomonę, prisipažinkite, jei esate kalti. Nesmerkite kitų. Pamąstykite, ką ir kaip reikėtų koreguoti.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...