„Per graži dirbti“ Emma atskleidė skandalingos laidos užkulisius: buvau visiškai girta

Praėjusių metų balandį vienoje populiarioje laidoje pareiškusi, kad yra „per graži dirbti“, o šalia jos yra ne mylimasis, o tik vergas, Emma Hulse išgarsėjo visoje Lietuvoje.

Ilgą laiką visuomenės ir žiniasklaidos dėmesiu besidžiaugusi mergina praėjus daugiau nei devyniems mėnesiams nusprendė atskleisti skandalingosios laidos užkulisius. Apie juos Emma prasitarė feisbuke.

„Jau tuoj bus metai, kai aš visiškai girta nuėjau į laidą, ko dar niekas nerašė, nusikalbėjau ir išpopuliarėjau su girtu draugu, kuris tuo metu net nebuvo mano draugas.

Laikas greitai bėga, koncentruokitės į svarbesnius dalykus pasaulyje ir savo gyvenime. Televizijoje nėra tikra, nebūtinai, ką matote ir girdite, yra tiesa, tai bulvaras. Ačiū“, – žodžių į vatą nevyniojo Emma.

Išgarsėjo skandalingais pasisakymais

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad E. Hulse išgarsėjo LNK televizijos laidoje „Yra, kaip yra“. Iš Londono sugrįžusi mergina tuomet tikino, kad Didžiojoje Britanijoje susidūrė su neeiline problema – negali susirasti darbo, nes yra per graži. Prie tokių išvadų Emma priėjo, nes visi darbo pokalbiai, kuriuose ji dalyvavo, ilgai netruko.

„Visi pokalbiai trunka 5 minutes ir sako, kad paskambins, bet viskas tuo ir baigiasi“, – laidoje pasakojo E. Hulse.

Ne ką mažiau dėmesio sulaukė ir į laidos filmavimą atvykęs vaikinas, kuris buvo pristatytas kaip Emmos širdies draugas. Lietuvių kalbos nesuprantantį draugą E. Hulse žemino, vadindama savo vergu.

Nors šie Emmos pareiškimai sukėlė tikrą ažiotažą, pasak merginos, dar prieš laidą ji žinojo būsimą žmonių reakciją ir dėl to nė kiek neišgyveno. „Mėgstu šokiruoti žmones“, – tuomet drąsiai rėžė ji.

Po skandalingos televizijos laidos Emma pradėjo sparčiai populiarėti socialiniuose tinkluose. Dabar merginos „Instagram“ profilį seka daugiau nei 30 tūkst. internautų.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...