Pikul įsileido į grožio studiją: įvardijo klaidas, kurias daro kiekviena

Gerai žinoma grupės „OMG“ atlikėja, vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė neatsidžiaugia plačiu klienčių ratu. Garsi moteris prieš kiek daugiau nei dešimtmetį pamilo vizažą ir tai tapo jos pagrindine veikla.

Šiandien Oksana veda seminarus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tačiau taip pat labai dažnai keliauja ir į užsienį, kur jos laukia gausios grupės norinčių išmokti kuriamų makiažų technikos.

Garsi moteris tv3.lt komandą įsileido į „Makeup Secrets“ makiažo akademiją, kurioje dažnai veda seminarus bei gražina klientes.

Oksana atvirai dalijosi ne tik patarimais, kaip susikurti makiažą pačiai, bet taip pat ir pasakė, kokių klaidų geriau nekartoti. Pasak moters, itin svarbu pasirinkti ne tik kokybišką, bet ir jūsų odos spalvą atitinkantį makiažo pagrindą bei pudrą.

„Neteisinga spalva ir neteisinga tekstūra – didžiausia problema. Šiuo metu yra labai didelė pasiūla, todėl reikėtų labai tikslingai pasirinkti jums tinkančią priemonę. Gali patarti ir specialistai. Taip pat pastebiu, kad moterys prideda labai daug priemonės po akimis, ko kai kurioms, brandesnio amžiaus moterims, jau nebereikėtų. Tos priemonės gali išryškinti mūsų pirmąsias „gerų emocijų“ raukšleles“, – sakė ji.

Vizažistė taip pat pridūrė, jog jos kosmetinėje galima rasti pačių įvairiausių priemonių: nuo garsiausių prekės ženklų iki labai pigių, randamų paprastesnėse parduotuvėse.

„Mėgstu miksuoti, tad pas mane galima rasti visko!“, – nusijuokė ji.

Visas pokalbis čia:

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...