Policija sukelta ant kojų: Vilkaviškyje mįslingai dingo jauna mama su vaiku

Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnams pranešta apie mįslingomis aplinkybėmis be žinios pradingusią jauną moterį ir jos mažametę dukrą.

Policijos atstovai teigė, kad liepos 31-ąją į juos kreipėsi 1971 m. gimusi moteris, kuri pranešė, kad nuo liepos 25 d. iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo jos 1995 m. gimusi dukra ir metukų anūkė.
Dar daugiau nerimo kelia tai, kad jauna moteris dingo kartu su savo vienų metų dukra. Dingusiosios mama patvirtino, kad dukra išėjo iš vyro namų. Tiesa, moteris negalėjo pasakyti tikslaus adreso.

Policija informuoja, kad moteris yra apie 1,65 m. ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šviesių plaukų.

Moteris serga, todėl baiminamasi dėl jos saugumo, nes ji negali daug ko valgyti. Kaip buvo apsirengusios, pranešėja nežino.

Papildyta 11.07 val.

Netrukus patikslinta, kad Vilkaviškio policija ieško Ingos Kliučinskienės (gim. 1995-03-05 ), kuri 2019 m. liepos 25 d. išėjo iš savo namų Skerpievių k., Bartninkų sen., Vilkaviškio r. kartu su dukra Liepa Kliučinskaite (gim. 2018-07-31).

Moteris kartu su savimi pasiėmė specialius mišinius vaikui maitinti, turėjo sulankstomą, sportinį vaikišką vežimėlį juodos/rusvos spalvos. Moteris iš namų išeina ne pirmą kartą, gali važiuoti autobusais, naudotis pakeleivingais automobiliais.

Asmenis, ką nors žinančius apie moters su mergaite buvimo vietą, prašome pranešti Vilkaviškio policijai tel. +37065673940, arba 112.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...