Policininkei įkandęs neblaivus vyras nubaustas 4,9 tūkst. eurų bauda

Teismas Lazdijuose 4,9 tūkst. eurų bauda nubaudė vyrą – būdamas neblaivus, jis grasino nužudyti savo šeimos narius ir per sulaikymą įkando policininkei.

Bylos duomenimis, D. T. rugsėjo 7 dieną, apie 16 val. 30 min., Lazdijų rajone, Būdviečio kaime, iš kiemo atsinešė kirvį. Jį laikydamas rankoje bei išsakydamas žodžius „aš jus užmušiu“, grasino nužudyti savo motiną.

Šiai spėjus pabėgti į kambarį, sūnus kirviu daužė kambario duris, o išėjęs į sodybos kiemą, kirviu trenkė į duris, laikydamas kirvį rankoje vijosi savo motiną bei brolį iki tol, kol atvyko policijos pareigūnai.

Policininkai įvykio vietoje pasirodė už 15 minučių ir kieme bandė sulaikyti įtariamąjį. Vengdamas sulaikymo ir uždarymo į laikino sulaikymo kamerą automobilyje, D.T. neleido policininkams uždaryti automobilio durelių bei panaudojo fizinį smurtą – įkando į kairės rankos dilbį Lazdijų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiajai patrulei A. S.

Per ikiteisminį tyrimą vyras nurodė, kad rugsėjo 7 dieną, apie 13 val., po darbų su draugu vaišinosi alkoholiu. Brolis K. T. alkoholio nevartojo. Aplinkybių, kaip grįžo į namus ir konflikto su savo šeimos nariais – motina bei broliu, neatsimena.

Kaltinamasis sutiko, kad, policijos pareigūnė, atvykusi į įvykio vietą dėl konflikto su motina ir broliu, liepė vykdyti teisėtus jos reikalavimus, tačiau jis buvo neblaivus, todėl pareigūnės neklausė. Teigė, kad neprisimena, kad policijos pareigūnai dėjo jam antrankius, o jis jiems priešinosi.

Perskaitęs pranešimą apie įtarimą, vyras pripažino, kad galėjo įkąsti policijos pareigūnei į ranką. Dėl kokių priežasčių tarp jo ir policijos pareigūnės kilo konfliktas, neatsimena. Nurodė, kad suvartotas alkoholis turėjo įtakos jo veiksmams, blaivus nebūtų taip pasielgęs. Dėl šių įvykių labai gailisi ir išgyvena.

Kaip pranešė teismas, D. T. Lietuvoje teisiamas jau trečią kartą, anksčiau paskirtas bausmes yra atlikęs, tačiau tebeturi neišnykusį bei nepanaikintą teistumą, todėl baudžiamojo įstatymo atžvilgiu jis laikomas recidyvistu.

Kaltę pripažinusio D. T. baudžiamoji byla buvo baigta teismo baudžiamuoju įsakymu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer