Prabilo 49 žmones Naujoje Zelandijoje nužudžiusio šaulio močiutė: „Jis geras berniukas“

Vieno žiauriausių teroro išpuolių XXI a. metu Naujojoje Zelandijoje penktadienį nužudyti 49 beginkliai žmonės. 28-erių australas Brentonas Tarrantas prisipažino įvykdęs išpuolį. Jo šeimą sukrėtė vaikino poelgis.

Ramus Naujosios Zelandijos miestas virto pragaru, kuomet iki dantų ginkluotas šaulys įžengė į mečetę, kurioje tuo metu buvo apie 300 žmonių. Nuotraukose iš transliacijos matyti dešimtys žuvusių žmonių. Iškart po išpuolio jis buvo viešai pasmerktas, nukentėjusiųjų šeimoms reiškiama užuojauta ir teikiama pagalba.

Šaulio močiutė negali patikėti, kad jos anūkas būtų galėjęs įvykdyti tokio masto išpuolį ir nužudyti 49 žmones. 94-erių Joyce Tarrant sakė, kad beginklius žmones žudantis nusifilmavęs jos anūkas nėra tas žmogus, kuri jį pažinojo.

„Tai labai pribloškė mane ir mūsų šeimą. Brentonas yra geras berniukas. Jis visada buvo geras ir mielas, lankydavo šeimą dukart per metus“, – portalui Daily Mail sakė J. Tarrant.

Visa užpuoliko šeima, ypač jo motina, negali atsigauti po pasaulį sukrėtusio išpuolio.

Pats B. Tarrantas savo vaikystę vadina „niekuo neišsiskiriančia“ ir „be kažkokių didelių sukrėtimų“, pažymėjęs savo nedidelį susidomėjimą mokslais – „vos surinkau reikiamus balus užbaigti mokyklą“, aiškino jis. Vyras taip pat užsiminė, kad pinigų užsidirbo investuodamas į „Bitconnect“, kriptovaliutos biržą.

„Bloomberg“ skelbia, kad teroristas buvo 2011-aisiais Norvegijoje jaunimo stovykloje išpuolį surengęs Andersas Breivikas buvo jo įkvėpėjas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...