Prasideda sunkus metas: Budraitytė perspėja šiuos Zodiako ženklus

Prasidėjęs priešpilnis atneš dvejopus jausmus – nors jaunaties periodas buvo itin sunkus, priešpilnis nebus toks lengvas, kaip norėtųsi. Artėjant Mėnulio užtemimui, būtina elgtis atsargiau, o 4 Zodiako ženklams vertėtų pasiruošti įtemptam laikotarpiui.

Žinoma astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė naujienų portalui tv3.lt pasakojo, ką Lietuvai atneš šis priešpilnis, ko galime tikėtis, ko reikėtų vengti bei kuriems ženklams būtina saugotis.

Įtampa kiek atslūgs

V. Budraitytės teigimu, pasibaigusi jaunatis buvo itin sunki, tad prasidėjęs priešpilnis leis kiek atsikvėpti. Tačiau negalima atsipalaiduoti per daug, tai nieko gero neatneš.

„Viskas minkštės, priešpilnis bus jau visai kitoks, jis nebebus toks agresyvus, kaip buvo. Jeigu turite kažkokių planų, kuriuos reikia įgyvendinti, ramiai juos išpildykite, jeigu būtina“, – pasakojo pašnekovė.

Pasikeitimų įneš ir prasidedantis lapkričio mėnuo – tai bus ramesnis mėnuo, vis tik, artėjantis Mėnulio užtemimas neleis per daug atsipalaiduoti, nes laikotarpis tarp Saulės ir Mėnulio užtemimų būna įtemptas.

„Tarp užtemimų visiškai negalima gerti alkoholio. Reikia būti labai atsargiems, niekur nesikišti, niekur neiti ir gyventi iki pat kito užtemimo, kuris bus lapkričio 8 dieną, kaip pelėms po šluota“, – įspėja V. Budraitytė.

Vis tik, po Mėnulio užtemimo atrodys, kad nuo pečių nusirito didžiulis akmuo ir galiausiai galėsite ramiau atsipūsti. Kiek sudėtingiau bus su emocijomis – emocinis fonas iki pat gruodžio vidurio išliks sudėtingas, bet į viską žvelkite su viltimi ir pozityvumu.

Pasakė, kam vertėtų saugotis

Kad pavyktų lengviau atsigauti po įtemptos jaunaties ir nelengvos priešpilnio pradžios, rinkitės veiklas, kurios jums teikia malonumą. Atostogaukite, nukeliaukite į masažą ar grožio procedūrą:

„Geriausia viskas, kas susiję su grožiu, procedūromis, poilsiu, nes dabar būti aktyviems nėra labai gerai, nes aktyvumas gali neduoti rezultatų arba duoti ne tokius rezultatus, apie kuriuos mes svajojame.“

Leiskite dienas ramiai, nesivelkite ten, kur nereikia, venkite konfliktų, pykčių. Vis tik, itin budrūs turėtų būti 4 Zodiako ženklų atstovai.

Anot astrologės, dabar įsivyravusi Skorpiono ir Jaučio ašis yra ypatingai sudėtinga, šiuose ženkluose vykstantys Saulės ir Mėnulio užtemimai nepraeina lengvai. Todėl V. Budraitytė įspėja Vandenius, Liūtus, Jaučius ir Skorpionus – jiems reikėtų saugotis, būti atidiems ir praleisti šį laikotarpį taip tyliai ir ramiai, kaip tik įmanoma.

Kita vertus, ne visiems viskas klostysis nepalankiai. Ožiaragių, Vėžių, Svarstyklių ir Avinų laukia sėkmingas metas, kitiems Zodiako ženklams nėra ko jaudintis, nes viskas eisis taip, kaip reikia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer