Pugačiovos pokyčiai stebina ne vieną: atrodė visai kitaip

Neseniai 70-ąjį gimtadienį atšventusi legendinė Rusijos atlikėja Ala Pugačiova vis dar gerbėjus stebina jaunatviška išvaizda.

Atlikėja vos pradėjusi karjerą atrodė visiškai kitaip. Ala nuolat koncertuoja visame pasaulyje, dalija intervių, tad jai išvaizda yra ypač svarbi. Estrados karalienė ne retai gerbėjus nustebina mielomis nuotraukomis iš asmeninio gyvenimo, taip pat mėgsta pasidalyti kadrais iš praeities.

Estrados legenda Ala Pugačiova scenoje sukasi nuo 1965 metų. Moteris pasiekė tokių karjeros aukštumų, kurių tikriausiai nesitikėjo net ji pati. Garsiausia atlikėja Rusijoje, gavusi gausybę apdovanojimų ir kadaise buvusi trokštama milijonų vyrų, šiandien augina tris vaikus su ketvirtu sutuoktiniu – humoristu Maksimu Galkinu.

Bene garsiausia Rusijos pora Ala ir Maksimas tiesiog dievina savo dvynukus Gariką ir Lizą. Tiek humoristas, tiek atlikėja nevengia vaikų nuotraukų viešinti socialiniuose tinkluose, taip išreikšdami savo meilę ir džiaugsmą.

Per daugybę metų scenoje Alos repertuare atsirado daugiau, nei 500 dainų. Kai kurios jų yra ne tik rusų, bet ir angų, vokiečių, prancūzų, suomių, ukrainiečių kalbomis. Jos albumai buvo vieni populiariausių net Japonijoje.

Akivaizdu, kad per tiek laiko A. Pugačiova pasikeitė neįtikėtinai, tačiau jos skiriamuosius bruožus – garbanotus plaukus, plačią šypseną ir dideles akis – galima atpažinti net fotografijose, užfiksuotose jos karjeros pradžioje.

Internautai iki šiol negaili gražių žodžių Alai, giria jos figūrą, lygų veidą bei tobulą šeimą. Tiesa, jos grožio paslaptis yra ne tik sveikame maiste ar griežtose dietose – prie to prisidėję ir plastinės chirurgijos specialistai.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...