Putino išvaizda ir toliau šiurpina ekspertus: rankos ir sėdėsena išduoda prastą jo būklę

Vladimiro Putino išvaizda ir toliau šiurpina kūno kalbos ekspertus. Rusijos lyderis saugumo tarybos susirinkime atrodė išsekęs ir prie stalo sėdėjo susilenkęs.

V. Putino veidas atrodė gerokai paburkęs, o išvaizda rodė, jog diktatorius yra itin pavargęs – daugybės jo nesėkmių Ukrainoje pasekmė, teigia kūno kalbos ekspertas.

Gegužės 20 dieną vykusiame saugumo tarybos susitikime Rusijos diktatorius prie stalo sėdėjo sulinkęs ir visu kūnu jį užgulęs.

Pranešimai iš Ukrainos, prasidėjus Rusijos okupacijai šalyje toli gražu neatnešė gerų naujienų Putinui, o jo generolai, pasak pranešimų, jau po truputį ima galvoti apie pralaimėjimą. Sparčiai prastėja ir Putino sveikata.

Kūno kalbos ekspertė Judi James leidiniui „The Mirror“ sakė, jog Putinas atrodo išsekęs. „Jo poza rodo smarkiai sumažėjusią energiją. Jis remiasi ant dilbių, kurie abu uždėti ant stalo.

Tai – įprasta poza susirinkimuose, tačiau kai pasižiūrime į Putino rankas, matome, jog jos smarkiai remiasi į stalą“.

Jau anksčiau ėmė sklisti gandai apie Putino ligas – teigiama, jog jis serga Parkinsono liga ir kraujo vėžiu. Kūno kalbos ekspertė sakė, jog jis atrodo dar labiau sutinęs, bet sutiko, jog taip gali pasirodyti dėl apšvietimo.

„Jo energijos trūkumas labai gerai pasimato kai jis pakeičia sėdėjimo pozą. Jis atsilošia ir pasirąžo, tada prisitraukia alkūnes prie savęs, lyg bandydamas užimti tiesesnę poziciją.

Tai nepanašu į visišką išsekimą, bet ženklai rodo, kad jis labai pavargęs“, – sakė J. James.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer