Raseinių rajone gatvės viduryje rado žuvusį jaunuolį

Raseinių rajoną paryčiais sukrėtė siaubingas įvykis. Čia kelyje mirtinai partrenktas jaunuolis, o vairuotojas iš tragedijos vietos spruko. Kaimas po mirtino įvykio spėlioja, kad vaikinas galėjo patekti po sunkiasvorės ratais.

Į tragedijos vietą Raseinių rajone Milašaičių kaime renkasi žuvusio jaunuolio draugai ir dega žvakutes. Jie su ašaromis akyse pasakoja, kad tragiška žinia pasiekė rytą.
„Neturiu žodžių, neturiu žodžių. Mama pažadino 6 ryto, kad nebėra“, – sakė vaikino draugas.

Tragedijos vietoje daugėja žvakių liepsnelių ir gėlių. Čia ateina vaikino pažįstami ir artimieji. Pirminiais duomenimis, 21-erių jaunuolis partrenktas ties Milašaičių kaimo riboženkliu apie trečią valandą nakties. Jo kūnas stipriai sumaitotas, tad buvo sunku atpažinti. Žuvusiojo tapatybė paaiškėjo radus jo dokumentus.

REKLAMA
„Kaip sakė, tai nutrenkė tiesiog. Rado tieisog tokį. O kas galėjo nutrenkti? Neįsivaizduoju, nes kai pasakojo kaip jis atrodė tai … čia sunkiasvorė mašina turėtų būti“, – pasakojo bičiulis.

Kelias rytą atrodė kraupiai, tad dangą nuplovė ugniagesiai. Vietiniai spėlioja, kas galėjo taip siaubingai pasielgti- mirtinai parbloškė vaikiną, o jo kūną paliko gulėti ant kelio ir spruko iš tragedijos vietos.

Iškalbingos ir kai kurios detalės- ant grindinio visiškai nematyti mašinos dalių nuolaužų. Tad žmonės kelia įvairiausias versijas. „Va tas man labiausiai keista man kai pasakė, kad atvažiavo- nė vienos mašinos detalės nerado, kai man papasakojo kaip jis atrodė, jei lengva mašina turėjo būti didelis smūgis. Tai ne lengvoji?- nu tikrai, ir ne traktoriaus, nes tokio greičio neišvysto, gal koks pienovežis ar fūra“, – svarstė vaikinas.

Gyventojai pasakoja, kad gausios policijos pajėgos čia sulėkė paryčiais, kai apie siaubingą nutikimą jiems pranešė į darbą skubantys žmonės. „Mes pamatėm, kad policija yra jau. Pusė keturių ryta.Trys mašinas buvo, o tų žmonių tai labai daug buvo tų policininkų. O tą jaunuolį pažinojot. Pažinojom“, – pasakojo žmonės.

Žuvusysis vienturtis sūnus, gyveno kiek atokiau nuo kaimo – vienkiemyje, drauge su mama ir močiute. Greičiausiai ir šią naktį jis traukė namų link. Mat rastas kelyje, kuris veda į jo namus. Kaimas sukrėstas.

Žmonės pasakoja, kad jaunuolis nevengė taurelės, galbūt ir tą vakarą šventė su draugais – į tai atsakys ekspertai. Tačiau gyventojai žuvusįjį mini tik geru žodžiu – sako buvęs paslaugus ir darbštus.

Raseinių policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Ieškomas nelaimės kaltininkas, mirtinai sužalojęs pėsčiąjį ir pabėgęs.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...